Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Už v neděli uvidí diváci první díl třetí série show Tvoje tvář má známý hlas. Podívejte se na exkluzivní odhalení proměny Marthy Issové! Jak se jí podaří ztvárnit slavného rockera?

TVOJE TVÁŘ: Martha Issová se předvede jako drsňák z AC/DC!

Masrtha Issová – Tvoje tvář má známý hlas - 2
zdroj: TV Nova Masrtha Issová – Tvoje tvář má známý hlas - 2
aktualizováno 25.02.2017, 00:37 | 25.02.2017, 00:37 | Krásná.cz

Už v neděli uvidí diváci první díl třetí série show Tvoje tvář má známý hlas. Podívejte se na exkluzivní odhalení proměny Marthy Issové! Jak se jí podaří ztvárnit slavného rockera?

Všech osm soutěžících pilně pracuje na svých vystoupeních. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. O jednu z neskutečných proměn prvního dílu se postará herečka Martha Issová. Divákům se už v neděli předvede jako AC/DC, a to s jejich legendární skladbou Highway to Hell. „Musím říct, že během zkoušení jsem si kapelu AC/DC dost oblíbila. Je to kapela, kterou jsem nikdy předtím neposlouchala,“ prozradila Martha Issová.


O dokonalou masku se postaral tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: „Na masce jsme pracovali 3 hodiny. Aby byla proměna dokonalá, museli jsme nos Marthy vytvarovat pomocí silikonu. Proměna si vyžádala i nalepení umělých chlupů do podpaží. Na obličej Marthy jsme také použili speciální nástřik, který vytvořil dojem stařeckých skvrn.“


Masrtha Issová – Tvoje tvář má známý hlas - 4
(Foto: TV Nova)


Martha Issová ale na pódiu nebude sama. Kytaristu v jejím vystoupení ztvární Marek Taclík, který to na podiu rozjede ve velkém, ačkoliv má problémy s koleny.
 

Za účast Marthy Issové v show Tvoje tvář má známý hlas, může její manžel David Ondříček a kamarádka a soutěžící z první řady Ivana Chýlková, oba byli přesvědčeni, že je to show přesně pro ni.


Kromě Marthy Issové diváci uvidí Tatianu Vilhelmovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už tuto neděli od 20:20 na Nově.0 hlasů
Vaše hodnocení