Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Už v neděli diváci uvidí první díl třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Osm zbrusu nových soutěžících v tuto chvíli velmi tvrdě pracuje na svých vystoupeních, aby předvedli co možná nejlepší výkony. V rámci příprav musela celá osmička podstou...

TVOJE TVÁŘ: Obličeje účinkujících zalité silikonem a sádrou!

Tvoje tvář má známý hlas: Odlévání masek
zdroj: TV Nova Tvoje tvář má známý hlas: Odlévání masek
aktualizováno 21.02.2017, 14:44 | 21.02.2017, 14:44 | Krásná.cz

Už v neděli diváci uvidí první díl třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Osm zbrusu nových soutěžících v tuto chvíli velmi tvrdě pracuje na svých vystoupeních, aby předvedli co možná nejlepší výkony. V rámci příprav musela celá osmička podstoupit odlévání masek.

Toho se řada z nich velmi obávala. Během odlévání má totiž účinkující kompletně zalitý obličej silikonem a následně i nánosem sádry, která postupně na obličeji tvrdne. Po celou dobu mohou dýchat pouze nosem. Prožívat ale mohou i klaustrofobické stavy. Nikdo z celé osmičky soutěžících naštěstí neměl s odléváním problém. Tatiana Vilhelmová během příprav telefonovala a dokonce se i najedla, nervozita u ní nebyla vůbec znát.

 

Tvoje tvář má známý hlas: Odlévání masek - 10
(Foto: TV Nova)

 

Odlitky masek jsou nutností v případě, když musí soutěžící projít náročnou proměnou, která se neobejde bez kosmetických úprav nosu, tváře nebo rovnou celého obličeje. V tomto případě použijí maskéři právě tuto odlitou masku.

 

Tvoje tvář má známý hlas: Odlévání masek - 7
(Foto: TV Nova)

 

Jak se masky povedly, uvidíme už v neděli při vystoupení Marthy Issové, Tatiany Vilhelmové, Martina Dejdara, Adély Gondíkové, Aleše Hámy, Ondřeje Rumla, Markéty Konvičkové a Milana Peroutky, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely. V porotě diváci uvidí osvědčené porotce Jakuba Koháka, Janka Ledeckého a Ivu Pazderkovou. V každé epizodě usedne do poroty speciální host.

 

Velkolepá show Tvoje tvář má známý hlas startuje v neděli od 20:20 na Nově.1 hlasů
Vaše hodnocení