Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Posměch kamarádů je u dětí jeden z největších strašáků, které v životě potkají. Někdy se však i posměch dá využít pro něco velmi užitečného. Třeba pro devítiletou Breanny to byl impuls, aby zhubla.

ÚŽASNÝ PŘÍBĚH: Aneb jak se z šikanované Breanny stala krásná dívka!

Breanna neuvěřitelně zhubla
zdroj: TV Nova Breanna neuvěřitelně zhubla
aktualizováno 21.04.2018, 00:42 | 21.04.2018, 00:42 | TN.cz

Posměch kamarádů je u dětí jeden z největších strašáků, které v životě potkají. Někdy se však i posměch dá využít pro něco velmi užitečného. Třeba pro devítiletou Breanny to byl impuls, aby zhubla.

Jak to celé začalo?

Breanna Bondová žila velmi nezdravým životním stylem, vůbec se nehýbala a konzumovala téměř výhradně nezdravá a tučná jídla. Není tak divu, že mezi svými spolužáky si vysloužila mnoho nepříliš lichotivých přezdívek. Aby ne, v devíti letech vážila skoro devadesát kilo!

 

Přišel impuls

Jednoho dne si však řekla, že už bylo posměšků dost a společně se svojí matkou se začala zajímat o to, jak zhubnout. Maminka se stala její nevyčerpatelnou oporou. Přihlásila Breannu do plaveckého oddílu, celá rodina s ní začala chodit přes šest kilometrů denně, za deště i slunce.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Galerie: Úžasná proměna Alison Braunové
PROMĚNA: Z šedé myšky Aničky sexy slečna
TEST: Umíš zdravě hubnout?

 

Na stravě záleží

Začali se také zdravěji stravovat, vyřadili jídlo z fast foodů a velké množství sladkostí a dezertů. A jejich snažení se skutečně vyplatilo. Breannini spolužáci, se kterými se před letními prázdninami rozloučila, ji nemohli na začátku dalšího školního roku poznat.

 

Výsledek je skvělý!

Breanna zhubla neuvěřitelných padesát kilogramů a uznejte sami, že jí to moc sluší. Život jí prý mnohem víc baví a co víc, zbavila se oněch nelichotivých přezdívek. Její příběh tak může sloužit jako inspirace nejen pro děti, ale i dospělé.

 

Podívej se na video s Breanny.

 

 8 hlasů
Vaše hodnocení