Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Mezi mladými lidmi existuje nový trend. Nepodlehni mu, protože by mohl mít negativní dopad na tvé zdraví. Tetování vypálené sluncem je velmi nebezpečné.

Tohle raději nezkoušej! Bolestivé TETOVÁNÍ vypálené sluncem je hazard se zdravím

Tetování od slunce - 11
zdroj: Twitter Tetování od slunce - 11
aktualizováno 14.06.2016, 00:00 | 14.06.2016, 00:00 | TN.cz / mom

Mezi mladými lidmi existuje nový trend. Nepodlehni mu, protože by mohl mít negativní dopad na tvé zdraví. Tetování vypálené sluncem je velmi nebezpečné.

Nový trend?!

Na první pohled krásné, na druhý smrtelně nebezpečné. Řeč je o nejnovějším módním výstřelku, kterým jsou tetování vypálená sluncem. Princip je jednoduchý, požadované tetování na svou kůži nakreslíš opalovacím krémem. S použitím šablony můžeš vytvořit hotová umělecká díla, kreativitě se ale meze nekladou. Potom už se jen položíš na slunce a necháš pracovat sluneční paprsky.

 

Co vznikne?

A ejhle, tetování, které vydrží i několik týdnů, je na světě. Jenže dermatologové bijí na poplach. Lidé, kteří jsou vystaveni slunci bez opalovacího krému, nejsou před nebezpečným zářením nijak chráněni. A zadělávají si tak na vážné zdravotní problémy, včetně rakoviny kůže.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Desatero pro zdravé a krásné opalování
Léto je za dveřmi! Víš, jak se správně opalovat?
TOP 5 přípravků na léto

 

Co říkají lékaři?

Lékaři upozorňují na to, že je trend slunečního tetování ještě mnohem nebezpečnější než klasické opalování. Aby totiž bylo pořádně vidět, musí lidé na přímém slunci strávit poměrně dlouhou dobu. Nezbytností během opalování by měla být aplikace opalovacího krému s dostatečným faktorem na celé tělo. Důležité je netrávit na slunci příliš dlouhou dobu a především dodržovat pitný režim.

 

Na tetování od slunce se podívej v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 11 Otevřít fotogalerii

 0 hlasů
Vaše hodnocení