Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pro mnohé je polibek plný vášně velkým oříškem a pokaždé, když se o něj pokouší, dopadne to šíleným fiaskem. Jestli se chceš podobným situacím vyhnout, tak čti a uč se!

Víš, jak líbat vášnivě a romanticky? Naučíme tě to!

Polibek
zdroj: Thinkstockphotos Polibek
aktualizováno 26.06.2015, 00:12 | 26.06.2015, 00:11 | doma.cz/roh

Pro mnohé je polibek plný vášně velkým oříškem a pokaždé, když se o něj pokouší, dopadne to šíleným fiaskem. Jestli se chceš podobným situacím vyhnout, tak čti a uč se!

Polibek může říct hodně o budoucnosti dvojice. Pokud pokazíš ten první, tak to pravděpodobně znamená, že ve vztahu není taková chemie, jaká by měla. Kvůli tomu, že se na líbání kade takový důraz, je jasné, že by ses měla naučit, jak dobře líbat.

 

Někdo se s tím talentem narodil a jiný, bohužel, nebylo dáno. Takže, kde je ten rozdíl mezi opravdu vášnivým polibkem a mrtvou rybou?

 

Jak vášnivě líbat
Polibek je o zkušenostech. Ber to asi takhle. Můžeš být dobrá řidička, ale pokud si poprvé sedneš do nového auta, asi ho nebudeš řídit tak dobře jako to staré, nebudeš se v něm hned od začátku cítit pohodlně. Všechno potřebuje čas. Většina lidí s polibkem hrozně spěchá, protože to tak viděli v televizi. Ve filmu totiž ten první polibek vypadá vždycky perfektní. V reálném životě je lepší nespěchat a raději hrát na jistotu.

 

Je to první vášnivý polibek, který si se svým novým klukem vyměňuješ. Vždycky si dej raději na čas a všechno určitě dobře dopadne. Máme pro tebe pár tipů, jak na to!

 


Nespěchej
I když začnete rovnou polibkem na rty, tak se nemusíš pouze na rty zaměřit. Můžeš pomaličku pokračovat třeba na krk a bradu, dýchat na něj svůj teplý dech a pomaličku se rozehřívejte.


Dělejte si pauzičky
Mezi jednotlivými polibky si klidně udělejte pauzičku, nemusíš mu hned strkat jazyk do pusy, bez to zlehka a s každým dalším polibkem se můžete postupně dostávat dál.


Dotýkej se ho na obličeji
Vášnivý polibek neznamená pouze líbání. Když se líbáte, dotýkej se jemně jeho obličeje a ramenou. Také se můžete chytit za ruce, všechno by mělo být ale jemné a delikátní.

 


Nenech se vyrušit
Když někoho vášnivě líbáš, měla by se s do toho polibku celá vžít, zavřít oči a nevnímat vůbec své okolí, pouze toho druhého. Pokud tě vyruší každý zvuk, tak ani ty a ani tvůj přítel nebudete s polibkem spokojeni.


Vášeň není jen o rtech
Polibkem můžeš vyjádřit všechno, nemusíš se ale soustředit jen na rty jak bylo řečenu již výše. Líbání rtů, ušních lalůčků, krku, tváří, to všechno je součástí vášnivého polibku. Fantazii se meze nekladou.


ČTĚTE TAKÉ:

Moc tlačíš na pilu, zlato. Takhle si kluka určitě neudržíš

Klučičí gesta, ze kterých děláš víc, než co doopravdy znamenají

14 důkazů o tom, že tvůj kluk neumí líbat

 

Občas můžeš být trochu agresivnější
Vášeň je smyslná agrese a proto, poté co ses přítelem líbáte už nějakou chvilku, můžeš ho chytit za vlasy a zvrátit mu hlavu dozadu. Tím proměníš perfektní romanticky polibek v něco smyslného a sexy. Ovšem nepřeháněj to! Z drsnějšího módu se pak zase vrať do toho něžného a hravého, tak líbání s tebou nebude nikdy nuda.

 

Používej ruce
Hlazení, mačkání nebo jemné držení, to všechno patří k líbání. Celým svým tělem a dotyky dodáváš polibku vyššího prožitku.

 

 

Hlavně pozor na slintání
Vlhký polibek je smyslný, ale když to přeženete, tak už to rozhodně pro toho druhého není příjemný zážitek. Aby sis vyzkoušela, jak jsi na tom, je tu pro tebe takový malý test. Polib si hřbet své ruky , pokud uvidíš mokrý kroužek, je to příliš vlhké. Pokud nevidíš nic, je to naopak příliš suché. Pokud vidíš jen lehounkou vrstvu vlhkosti, která během několika vteřin zmizí, tak je to perfektní.

 

Neubližujte si
Nekousej nebo nedělej cucfleky, pokud to partner nevyžaduje. Je jasném, že vášeň ti může zatemnit smysly a necháš se snadno unést, ale pokud kousneš moc, tak to pro tvého partnera nebude příjemný zážitek.
 13 hlasů
Vaše hodnocení