Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ráno se probudíš a mrkneš na Instagram. Jedna lákavá snídaně za druhou, všechny holky vapadají tak svěže, skoro až spokojeně, že je ráno, zatímco vám se hlavou honí: Sakra, kam zmizely ty hodiny spánku? Proč už musím vstávat?

Užij si ráno jako holky z Instagramu!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 09.03.2016, 00:00 | 09.03.2016, 00:00 | Adéla Jursíková/Krasna.cz

Ráno se probudíš a mrkneš na Instagram. Jedna lákavá snídaně za druhou, všechny holky vapadají tak svěže, skoro až spokojeně, že je ráno, zatímco vám se hlavou honí: "Sakra, kam zmizely ty hodiny spánku? Proč už musím vstávat?"

V čem je to kouzlo, které i z vašeho rána může udělat ráno instagramové? No přece v tom, jak se nastartujete

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Základem je vydatný spánek. Jakmile budete dobře vyspaní, celý ranní proces bude o poznání jednodušší. K ranní svěžesti vám rovněž hodně pomůže dostatečná hydratace, takže kromě dodržování pitného režimu nezapomínejte tělo hydratovat krémy. Upřímně neznám ráno horší pocit, než když si připadám pomačkaná jako šarpej, to je pak celý den na houby.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vyzkoušej tělové mléko do sprchy s vůní kakaa!

Dermacol Aroma Ritual sprchový gel, peeling a tělové mléko RECENZE

TESTUJEME: Co skutečně obsahují gely na intimní hygienu?

Ráno však naprosto každého nastartuje sprcha. Ať už byla noc sebedivočejší a ráno sebekrutější, taková příjemná sprcha dokáže zázraky. Aby však sprcha stála za to, je třeba k ní zvolit i tu správnou vůni. Mně vv aktuálním zimním období plném stresu dělají společnost Hruška Williams od Dermacol, která mě nastartuje a dodá pocit vnitřního tepla, takže pro mě ranní mráz rázem není tak mrazivý, a levandulový Radox s názvem "Feel relaxed", jenž perfektně sedí, protože levandulový odér mě dokáže dokonale uklidnit před každým hektickým dnem. Oba gely jsou na pokožce moc příjemné a jejich vůně se drží ještě několik hodin po osprchování. Jedinou výtkou by snad mohlo být, že nijak viditelně pokožku nehydratují, ale od čeho by pak byly krémy?

Jakmile se necháte naladit tou pravou vůní při sprchování, dopřejte si aspoň pár klidných minut s čajem či kávou a lehkou snídaní. Spoustu starostí si odbudete, pokud si budete věci na následující den chystat již večer, protože, buďme upřímní, kdo je ve stavu vyorané myši schopen po ránu z šatníku vylovit skutečně zajímavou kreaci?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •