Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Co si vlastně kluci myslí o gelových nehtech, spodním prádle, bláznivém stylu nebo falešném opálení?

Kluci hodnotí náš vzhled!

aktualizováno 02.02.2011, 00:14 | 02.02.2011, 00:00 | AnetNelly/Krasna.cz

Co si vlastně kluci myslí o gelových nehtech, spodním prádle, bláznivém stylu nebo falešném opálení?

1) Oblečení - jaké oblečení u holek upřednostňuješ. Co se ti nejvíce líbí a co tě naopak odradí?

 

Ladislav K: Nekoukám po oblečení, rozhodně ne vědomě. Líbí se mi, když vše ladí s osobností. Takže hlavně si na nic nehrát. Osobně mě odrazuje přílišný barbie styl.

 

Jakub T: Tak u holek mám nejraději prostě to, co komu sluší. Každé slečně sluší něco jiného. Ale nemám moc rád, když jde nějaká a má dlouhou sukni až ke kotníkům, takovou tu starší módu. Šaty jsou něco jiného, jinak pěkné jsou krátké kraťásky.

 

Ladislav F: Nelíbí se mi u holek, když chodí oblékané ve stylu hip hop - klučičí hadry. Líbí se mi na holkách spíš takový normální styl. Hezké kalhoty, tričko, nebo nějaká sportovní - třeba šusťáková souprava, ale hezká.

 

David G: Mně se líbí prostě všechno. Hlavně když se to k sobě nějak hodí. Musí se ta holka umět ustrojit. Nelíbí se mi zas moc ty styly jako hip-hop nebo emo. Líbí se mi, když se holka obléká neutrálně, což je hlavně čistě a neotrhaně. A tak jako každej kluk mám rád výstřih. V zimě se to asi moc nedá, ale v létě nějakou sukni nebo kraťásky. Já osobně nesnáším růžové jeansy, to je otřesné!

 

Přehlídka Top Secret - 7
Kluci preferují na holkách tmavší spodní prádlo. (Foto: Mediafax)

 

2) Gelové nehty, prodloužené vlasy, opálení ze solárka - tvůj názor?

 

Ladislav K: Proti nehtům nic nemám, prodloužených vlasů si zřejmě ani nevšimnu, a když opálení není přehnané...

 

Jakub T: Gelové nehty schvaluji, je příjemné je cítit na zádech. Prodloužené vlasy - to je mi celkem jedno, jde zase o slečnu, na některých to člověk nepozná. A solárko? Taky není vždy poznat, holky co jsou opálené od solárka nebo sluníčka, to je jedno, ale je to rozhodně hezčí, než když přijde slečna, co ladí se zdí.

 

Ladislav F: Co se nehtů týče, vypadá to v klídečku fajn, lepší, než kdyby je měla okousané. To opalování, no nevím. Když je v létě hezky opálená z koupálka, nebo z dovolené, tak klidně. Líbí se mi hlavně černovlásky a brunetky, a když jsou opálené, tak je to jen lepší, ale jako přes zimu když je někdo vysolárkovanej, tak nevím no, každého věc, ale se zdravím si hodně hazarduje, takže spíš ne. Prodloužené vlasy - jen u holek, které s tím vypadají přirozeně, ne že si koupím metrový kus vlasů a má to jak ocas od potkana.

 

David G: Nemám rád ani jedno! To opálení ještě beru, je hezký, když je člověk opálený, ale ty ostatní uměliny jsou hrozný. Holka má být od přírody hezká.

 

 

3) Bláznivé oblečení, ála pestré barvy, styl Lady-Gaga?

 

Ladislav K: Pestré barvy mám rád. Každopádně si nedovedu představit, že by někam mezi lidi nějaká holka vyrazila v šílené kreaci ála Lady Gaga. Asi bych si o ní nemohl myslet nic jiného, než že na sebe chce upozornit. Něco ne zcela přehnaného - proč ne.

 

Jakub T: Tak to ne, raději bláznivé holky už.

 

Ladislav F: Raději ne.

 

David G: Lady Gaga je blázen, ale tak nikdo tu holku nepřehlídne. Nevím, spíš ale raději něco decentního, to je jak na karneval potom.

 

 

4) A teď trochu jinak, co spodní prádlo? Jaké se ti líbí a nelíbí?

 

Ladislav K: Tady je myslím jasná jedna jediná možnost, která napadne nejednoho chlapa. Černá je nejlepší.

 

Jakub T: Krajkovaný a barevně červeno-černý a nebo růžovo-černý!

 

Ladislav F: Spodní prádlo? Tmavé barvy a nejvíc krajkový, kraťásky, tanga to je jedno.

 

David G: Já nevím, tak takový to obyčejný. Obrázky - to už moc jako ne, leda nějaký vtipný. Ale musí být fakt hezký, nějaký zajímavý barvy. Taky krajky mužou být, prostě něco zajímavého, ale pěkná jsou i tanga.9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •