Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jistě mi dáš za pravdu, že hubnutí jde lépe při aktivitě, která tě bude bavit. I já jsem toho názoru, a právě proto jsem se rozhodla oprášit svoje kolečkové brusle a začít se pravidelně hýbat.

Chceš zhubnout? Zkus to s in-line bruslemi!

In-line bruslení
zdroj: Thinkstockphotos In-line bruslení
aktualizováno 16.09.2017, 00:00 | 16.09.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Jistě mi dáš za pravdu, že hubnutí jde lépe při aktivitě, která tě bude bavit. I já jsem toho názoru, a právě proto jsem se rozhodla oprášit svoje kolečkové brusle a začít se pravidelně hýbat.

Mým cílem nebylo shodit určitý počet kil, ale zařadit do svého běžného dne nějaký pohyb. Přiznám se, že procházky s kočárkem jsou pro mě nudnou záležitostí, ale na bruslích, to je panečku jiná jízda! Aktivita se líbí jak mně, tak i mojí Magdalénce. Jízdu si užívá a vždy během několika málo minut usne, takže já si mohu v klidu po celou dobu jejího spánku spokojeně jezdit. Brusle se mi zatím daří obouvat každý den, volno si nechávám na víkend. Musím říct, že jsem byla hodně překvapená z toho, jaké změny jsem na svém těle viděla hned po třech dnech. Pevnější stehna, užší pas, plošší bříško... Tohle všechno pro mě představuje hnací motor, díky kterému se na ježdění opravdu těším.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Objev kouzlo in-linů
Maličkosti, které vám pomůžou zhubnout!
Pozor na zrádná zranění při podzimním sportování


A proč bys měla začít? Tady je několik důvodů, které by tě k bruslení mohly přesvědčit:


1. Díky tomu, že je bruslení aerobní aktivita, začne tvé tělo po 20 minutách jízdy spalovat tuk a tím pádem i hubnout.


2. Při správné tepové frekvenci bruslením můžeš spalovat kalorie stejně tak, jako při běhu nebo jízdě na kole.


3. Bruslení je nejlepší na tvarování problémových partií, kterým jsou stehna a zadek.


4. Pozitivní vliv má i na hubnutí bříška kvůli udržování stability
 

5. Na brusle se můžeš postavit i s mírnou nadváhou, tvé klouby nebudou tolik trpět, jako například při běhu.


Pro mě se staly kolečkové brusle každodenním společníkem, díky kterému si na čerstvém vzduchu vyčistím hlavu a ještě k tomu udělám něco dobrého pro své tělo a zdraví. Jak už jsem se zmínila, nehoním se za žádným číslem na váze, ale pečlivě pozoruji svůj odraz v zrcadle, který mě těší o mnohem víc.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •