Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Už jednou jsem ti tu kdysi psala o tomto tělovém makeupu od Dermacolu a nyní budu zase. Proč? Protože výrobci přišli se čtyřmi novými odstíny, díky kterým si makeup může získat víc příznivců.

Co si myslím o tělovém makeupu od Dermacolu?

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 02.09.2017, 00:00 | 02.09.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Už jednou jsem ti tu kdysi psala o tomto tělovém makeupu od Dermacolu a nyní budu zase. Proč? Protože výrobci přišli se čtyřmi novými odstíny, díky kterým si makeup může získat víc příznivců.

Mně se to teda líbí moc! Když se výrobek poprvé dostal na trh, tak jsem ho doma měla v jednom odstínu, který mojí pokožce zrovna nelichotil. Byl na ni až příliš tmavý a házel tóny lehce do oranžova, takže výrobek pro mě byl nepoužitelný do té doby, než bych byla hodně opálená a k mojí smůle jsem se nikam k vodě nebo k moři nedostala.

 

Jak už jsem psala výše, teď ho tu máme hned ve čtyřech nových odstínech a pozor, makeup je použitelný, i když jsi nestrávila 14 dnů někde vyplesknutá na pláži. Pro ty z vás, které by byly touto kosmetickou vychytávkou ještě nepolíbené, tu mám stručné info:

 

- dodává okamžitý efekt opálení
- kryje nedokonalosti pokožky
- sjednocuje její tón
- opticky zeštíhluje tělo a zanechává pokožku hedvábně hladkou
- má lehkou texturu s panthenolem a vitamínem E
- odolný proti vodě
- dermatologicky testován
- 100 ml za 169,- Kč

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Aby se líčení nerozteklo, aneb jak být svěží i v horkých dnech
Trvanlivost kosmetiky – ani ta není nesmrtelná
Letní kosmetické nutnosti pro tvé tělo

 

Určitě makeup neber jako nějaký samoopalovák. Je to skutečně jakýsi pomocník na vyretušování nedokonalostí a zakrytí nějakých nedostatků. Na mých nohách můžeš vidět dva odstíny. Tan je nejsvětlejší z nových odstínů a sedí mi, i když nejsem zatím příliš opálená. Desert ho v odstínech hned následuje a už to chce mít nějakou opalovačku za sebou, aby byl nositelný. Je lepší ho na sebe aplikovat bez oblečení. Vyhneš se tak nechtěnému ušpinění. Každopádně po zaschnutí se ti nikam neotiskne.

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Co jsem tak četla různě na webu, tak je to takové 50 na 50, pokud jde o používání tohoto přípravku. Někomu přijde divné natírat si makeupem i celé tělo, někdo je z něj nadšený, protože ti propůjčí vyretušovaný vzhled. Já se přikláním k té druhé skupině, ale teprve od doby, co jsou na světě nové odstíny. S odstínem Tan jsem velká kámoška. Desert využiji především po dovolené. Další dva odstíny jsou Ivory a Pale, ale to už musíš být opravdová čokoláda.

 

Zkoušela jsi tento tělový makeup? Jaký na něj máš názor?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •