Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Úspěšně si můžu ze svého seznamu odškrtnout další značku, kterou jsem měla v plánu vyzkoušet. Tentokrát jí byla značka specializující se na výrobu suchých šamponů - Batiste.

Jak u mě obstál suchý šampon od Batiste?

batiste
zdroj: Archiv blogerky batiste
aktualizováno 17.06.2017, 00:00 | 17.06.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Úspěšně si můžu ze svého seznamu odškrtnout další značku, kterou jsem měla v plánu vyzkoušet. Tentokrát jí byla značka specializující se na výrobu suchých šamponů - Batiste.

Co si budeme povídat, suchý šampon je hodně vděčný pomocník. Ne vždy se nám totiž podaří odhadnout, jestli ráno ty naše hřívy budou vypadat ještě k světu a bude stačit, když si je umyjeme až večer. Taky to znáš? Musím říct, že jsem při pořizování šamponu docela váhala. Vážně je tak dobrý, jak se o něm říká, nebo je značka natolik profláklá, že bych ho musela taky mít?

 

Koupila jsem, nelitovala jsem. Původně jsem tedy chtěla šampon, který je určen výhradně pro brunetky, no a hádejte co? Byl vyprodaný. Právě proto jsem se rozhodla pro tohoto růžového fešáka s názvem Sweetie. Nejen, že sweetie je samotné balení, ale šampon i tak voní. Na své si tedy přijdou milovníci sladkých, až přeslazených, vůní

 

Po prvním použití jsem se docela zděsila. Šampon zanechával ve vlasech bílý povlak (právě proto jsem chtěla tu variantu pro brunetky) a bylo jedno, jestli jsem ho aplikovala zblízka, nebo z větší dálky. Naštěstí se šampon hodně dobře vyčesává, takže povlak je rázem pryč a zůstávají jen krásné vlasy. Než se pustíš do česání, určitě je dobré šampon ve vlasech promasírovat, aby se dostal přesně tam, kam potřebuješ. Navíc mi přijde, že vlasy jsou po něm takové vzdušné a nadýchané. To se mi líbí.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mastí se ti často vlasy? Zkus suché šampony!
Batiste vs. Aussie suché šampony
Letní kosmetické nutnosti pro tvé vlasy

 

Určitě stojí za zmínku, že suché šampony by měly být pouze jakousi "nouzovkou" a neměly by nahrazovat klasické mytí šamponem a vodou.

 

Za mě mohu šampon doporučit všemi deseti. Líbí se mi, že máš v nabídce hned několik voňavých variant a ten, na který jsem si původně dělala záslusk, si rozhodně ještě dokoupím, tedy pokud na něj tentokrát v DM narazím. Když ne, je tu moje oblíbené Notino.cz, kde šampony od Batiste seženeš taky.

 

Co ty a suché šampony? Máš nějaký oblíbený?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •