Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Konečně jsem se dostala v klidu k notebooku a tak ti sem můžu hodit další recenzi. Ta tentokrát bude o nových textilních maskách na pleť od Dermacolu.

Jaké jsou nové 3D textilní masky od Dermacolu?

3d masky
zdroj: Archiv blogerky 3d masky
aktualizováno 20.07.2017, 00:00 | 20.07.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Konečně jsem se dostala v klidu k notebooku a tak ti sem můžu hodit další recenzi. Ta tentokrát bude o nových textilních maskách na pleť od Dermacolu.

Doposud jsem se s žádnou jinou textilní maskou nesetkala. Doma mám snad ještě z Vánoc takovou gelovou masku, která v sobě má otvory na oči, nos a pusu, ale tím moje zkušenosti končí, takže jsem byla moc ráda, že mohu vyzkoušet zase něco nového.

 

Dermacol svoji sbírku masek rozšířil hned o tři nové zástupce. V nabídce máš na výběr z hydratační a vyživující masky, liftingové a hloubkově čistící masky. Každý problém tvé pleti si tak přijde na své. Na místě je vyčištění ucpaných pórů, odstranění odumřelých buněk, regenerace, zabránění předčasnému stárnutí, zpevnění pokožky, vyhlazení jemných vrásek, zvláčnění nebo tonizace pleti.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pleťové masky – ty nejlepší si uděláš doma
Co dělat s rozšířenými póry?
Pleťová maska: Správná aplikace dokáže zázraky

 

Každá z masek je v balení hezky složená a napuštěná. Když ji rozložíš, také na ní najdeš otvory na oči, nos i pusu. Líbí se mi, že v masce u těchto otvorů jsou i zářezy, díky kterým se maska perfektně přizpůsobí na každý obličej. Aplikace masky na obličej je naprosto jednoduchá. Masku přiložíš, na pleti hezky uhladíš, necháš působit deset minut, masku sundáš a pleť opláchneš vodou. Toť vše. Opláchnutí je nutné, protože maska pleť zanechá takovou lepkavou a o to určitě žádná z nás nestojí, že jo.

 

Po použití masek mi pleť přišla jedním slovem "fresh". Taková oživená, probuzená a je jedno, jestli jsem vyzkoušela liftingovou, hydratační nebo čistící masku. Fajn pocit se dostavil po použití každé z nich. Pokud bys masku chtěla zkusit, seženeš ji od 69,- Kč.

 

Máš zkušenost s podobnými maskami nebo přímo těmito od Dermacolu?



1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •