Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Toužíš pro krásném opálení, ale nechce se ti trávit dlouhé hodiny opalováním nebo opakovaným chozením do solária? Mám pro tebe jeden typ, díky kterému si sluncem políbenou pokožku pořídíš během několika minut!

Krásné opálení během několika minut? Jde to!

airbrush - 4
zdroj: Archiv blogerky airbrush - 4
aktualizováno 13.07.2015, 00:00 | 13.07.2015, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Toužíš pro krásném opálení, ale nechce se ti trávit dlouhé hodiny opalováním nebo opakovaným chozením do solária? Mám pro tebe jeden typ, díky kterému si sluncem políbenou pokožku pořídíš během několika minut!

Naprosto skvělou zkušenost mám s tímto tělovým mlékem od Sally Hansen Airbrush Sun, díky kterému můžeš i ty být opálená téměř okamžitě! Jedná se o tělové mléko samoopalovacího typu, pouze s tím rozdílem, že u většiny samoopalovacích krémů se zhnědnutí objeví až po několika hodinách, kdežto s tímto přípravkem je opálení viditelné ihned.

 

airbrush - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

airbrush - 2
(Foto: Archiv blogerky)


Co mě při otevření víčka tuby trošku překvapilo, bylo to, že je krém hnědý. Bylo to právě kvůli tomu, že doposud jsem se setkávala s bíle zabarvenými krémy, které postupně na pokožce hnědly. Tento přípravek velmi hydratační, nemastný, velmi rychle a dobře zasychá, umí si poradit i s nedokonalostmi, pokožku nechává krásně hebkou, zářivou a poradí si i se sjednocením barevného tónu.


Pokud se rozhodneš pro jeho použití, aplikuj ho na čistou a suchou pokožku. Krém je nutné rovnoměrně a důkladně rozetřít a zapracovat do pokožky. Při samotném vtírání se mi na pokožce z krému chvílemi tvořily mapy, ale chce to si s krémem vyhrát a skutečně ho hodně rozetřít opravdu všude a hlavně velmi pečlivě! Na lokty, kolena a kotníky stačí minimální množství. Po aplikaci si důkladně umyj ruce vodou a mýdlem, aby ses vyhnula nechtěnému zežloutnutí dlaní i nehtů. Jakmile budeš s jeho aplikací hotová, je třeba ho nechat chvíli řádně zaschnout, než se budeš chtít obléknout.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Tahle erotická knížka je super! 
Vyber si k vodě ty správné plavky


Po efekt přirozeného opálení, které vydrží až sedm dní, je doporučeno krém používat denně minimálně po dobu čtyř dnů.

 

airbrush - 1
(Foto: Archiv blogerky)


Já jsem s ním maximálně spokojená! K mému vysněnému letnímu opálení mi stačila pouze jedno natření krémem, protože už jsem před použitím celkem opálená byla, takže jsem jím barvu jen mírně podtrhla. Obávala jsem se, aby mi po prvním osprchování opálení nezmizelo, ovšem mé obavy byly zbytečné. Krém sice trošku pustil, ale krásnou přirozenou hnědou barvou se mohu chlubit nadále.23 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •