Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dnes tu pro tebe mám na ukázku několik výrobků od značky Nivea. Nedá se říct, že by se jednalo o nějaké žhavé novinky, ale jsou to spíš moji oblíbenci, o které bych se s tebou chtěla podělit.

Moji oblíbenci od značky Nivea

nivea
zdroj: Archiv blogerky nivea
aktualizováno 01.01.2018, 00:00 | 01.01.2018, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Dnes tu pro tebe mám na ukázku několik výrobků od značky Nivea. Nedá se říct, že by se jednalo o nějaké žhavé novinky, ale jsou to spíš moji oblíbenci, o které bych se s tebou chtěla podělit.

Jestli jsou tvé vlasy jemné, velmi jemné, určitě sáhni po šamponu Hairmilk. Mně na něj nejdříve nalákala reklama, která běžela každou chvíli v televizi, a jakmile jsem s i ho pořídila a vyzkoušela, tak se z něj stal rázem můj oblíbenec. Šampon je určen právě pro jemné vlasy, kdy je díky mléčným proteinům vyživí, zanechá je hladké a jemně navoněné. Balení je plastové, modré s bílým potiskem, zkrátka typické pro Niveu. Vůně je také jemná a věřím, že kdybys k němu přičichla, hned by se ti vybavilo, od jaké značky tento výrobek je. Opět taková ta ikonická "niveácká" vůně. Šampon krásně pění, takže zaobalí všechny vlasy a po použití jsem je měla opravdu sametově jemné a lesklé. Pro jednou reklama nelhala.

 

nivea
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Roztomilé tělové mléko
Zachraň své vlasy Niveou a správným umýváním!
Jak být krásně opálená i v zimě?!

 

Další věc, kterou jsem si oblíbila, je tělové mléko s olejem růže a arganiovým olejem. Pokud patříš mezi pravidelné čtenáře mého blogu, tak víš, že já ty růže v kosmetice nějak zvlášť nemusím, ovšem tady je to jiná. V kombinaci s olejem vůně růží není tolik vlezlá, je hodně příjemná a samotné mléko se hezky vstřebává a zanechá pokožku krásně jemnou. Navíc mi ani nepřijde, že je to mléko, ale spíše mléko s gelem, každopádně konzistence je to skvělá.

 

A jako poslední tu mám jednu věcičku ještě z léta, kdy jsem slunění příliš nedala, ale když už, společnost mi dělalo tělové mléko After sun bronze pro udržení a prodloužení opálení. Celé kouzlo má být v tom, že složení přípravku obsahuje rostlinné výtažky, které podporují tvorbu melaninu a tím při pravidelné aplikaci zajistí, že pokožka zůstane déle opálená.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •