Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Stále jsi nenašla odličovač očí, který by ti vyhovoval? V dnešním článku pro tebe mám malý typ!

Perfektní odlíčení očí snadno a rychle s Nivea dvoufázovým odličovačem

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 01.01.2017, 00:00 | 01.01.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Stále jsi nenašla odličovač očí, který by ti vyhovoval? V dnešním článku pro tebe mám malý typ!

Řeč bude o dvoufázovém odličovači očí od značky Nivea. Kdysi dávno jsem tento odličovač měla, tedy jeho starší verzi, a tak tuším, že jsem na něj dělala i recenzi. Musím ale říct, že odličovák moc pozitivních ohlasů nezískal. Když nepálil v očích, tak v očním okolí a byl hodně mastný. Teď je otázkou, jestli tyto neduhy z nové verze úplně vymizely, nebo přetrvávají? Proto čti dál ;)

Dvoufázové odličovače jsem si oblíbila především proto, že se mi skvěle osvědčily při odlíčení voděodolného makeupu, ať mluvíme o očích, nebo tváři. V oficiálním popisu tohoto výrobku stojí, že účinně odstraní extra voděodolnou řasenku i makeup bez většího tření. Oči nedráždí, nevysušuje a je vhodný i pro uživatelky kontaktních čoček. Obsahuje výtažky z heřmánku a provitamín B5.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Bacha! Tímhle si skutečně kazíš oči

Uhraň ho pohledem! Tajemné líčení pro každou barvu očí

Bolí tě oči z počítače? Pomůže žloutek a mrkání

Jak už jsem se zmínila, starší verze tohoto odličováku stála za dvě věci, ovšem teď je všechno jinak. Kromě toho, že je balení od toho předchozího v horní části zúžené, se dostavilo ještě pár změn. Od té doby, co ho mám, jiný přípravek pro odlíčení očí nepoužívám. Oči mně po něm nepálí, jejich okolí není nijak podrážděno a mastná tvář taky nikde. Vše, na co si uživatelky u starší verze stěžovaly, je pryč, což je jedině dobře!

Samotné použití odličovače je velmi snadné. Stačí ho protřepat, aby se dvě složky spojily, poté nanést na vatový tamponek a odlíčit oko. Při odlíčení nic nedře, nepálí, vše jde velmi snadno. Musím říct, že jak jsem značku Nivea příliš nevyhledávala, tak teď ji přicházím na chuť víc, než kdy jindy a tak není divu, že se tu během následujících pár dnů ještě nějaká zmínka, o značce Nivea a jejich výrobcích, objeví.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •