Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Patřilo mezi tvoje novoroční předsevzetí to, že změníš svůj životní styl k lepším, zhubneš, nebo se alespoň začneš víc hýbat? Pak bych pro tebe měla jeden tip.

Potřebuješ se víc hýbat? Můj tip pro perfektní sebekontrolu

Fitness
zdroj: Thinkstockphotos Fitness
aktualizováno 10.02.2018, 00:43 | 10.02.2018, 00:43 | Angel-ina*/Krasna.cz

Patřilo mezi tvoje novoroční předsevzetí to, že změníš svůj životní styl k lepším, zhubneš, nebo se alespoň začneš víc hýbat? Pak bych pro tebe měla jeden tip.

Jak jistě víš, v dnešní době jsou k dispozici nejrůznější aplikace, které ti v mobilu zaznamenávají tvoji aktivitu, včetně počtu spálených kalorií, ujitých kroků během dne, srdeční tep a mnoho dalšího. Komu by se ale chtělo mít telefon stále u sebe, že jo. Právě proto jsou k dispozici nejrůznější fitness vychytávky, mezi které neodmyslitelně patří i tento náramek Charge 2 od Fitbit.


Náramek je druhou generací původního chytrého náramku Fitbit Charge, ale tentokrát přichází s větším displejem a pokročilejším snímačem srdečního tepu. Dalšími přednostmi náramku je i sledování polohy, kterou ti promítne na displeji tvého telefonu.

 

Fitbit
(Foto: Archiv blogerky)

 

K náramku je potřeba si nainstalovat aplikaci do mobilu, ale není potřeba ho mít stále u sebe. Ten telefon. Všechna data se synchronizují hned, jakmile je zařízení s aplikací v dosahu. Co mě uchvátilo, je notifikace hovorů, takže když ti někdo volá, začne ti brnět ruka. :D to samé u sms zpráv, které se promítnou na displeji, nebo různých událostí. A výrobci mysleli i na holky. Pásky náramku se totiž dají měnit za jiné barvičky.

 

Mrkni na náš instagram a vyhraj jeden z pěti fitness náramků, stačí kliknout na obrázek:

 

 

Díky Bluetooth rozhraní synchronizuje data, když máš náramek propojený s telefonem a je kompatibilní se systémy Ios, Android  a Windows Phone.


Co je další super vychytávkou, tak snímání spánku, upozornění k tomu, aby si už šla do postele nebo ranní buzení.


S náramkem mám v plánu jednu výzvu, tak uvidím, jak si povedu, bzy čekej další článek. Každopádně už teď můžu říct, že náramek je super vychytávka a ať už jsi hodně sportovně aktivní, nebo si zacvičíš párkrát týdně, určitě bys ho využila na maximum.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •