Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Vzpomínáš si, jak jsem se tu u každé recenze na jakoukoliv řasenku z řady Mega Lashes, rozplývala? Tak ani dnes tomu nebude jinak.

RECENZE: Dermacol Mega Lashes Dramatic Look

Řasenka
zdroj: Thinkstockphotos Řasenka
aktualizováno 12.06.2017, 00:00 | 12.06.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Vzpomínáš si, jak jsem se tu u každé recenze na jakoukoliv řasenku z řady Mega Lashes, rozplývala? Tak ani dnes tomu nebude jinak.

Nevím, jak to dělají, ale tahle řada se povedla a mně maximálně vyhovuje! A dnes se o nich budeme bavit znovu, protože se rodinka rozrostla o dalšího člena, kterým je Dramatic Look Mascara.

 

dermacol - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Než se tady budu rozpouštět nad tím, jak je řasenka super, tak ti napíšu několik řádků, které má ve svém oficiálním popisu. Řasám slibuje dodání dramatického objemu a natočení. Speciální kartáček řasy jednu podruhé krásně vykreslí, obalí barvou a dodá jim plnost a tloušťku. Textura na bázi polymerů a vosků je přilnavější a měla by být také rychleschnoucí. Neměla by slepovat nebo tvořit žmolky

 

Z čeho jsem byla u vytržení, byl matný černý obal řasenky. Se zlatým potiskem celkový design vypadá naprosto luxusně! Za mě super. Když se podívám na ten speciální kartáček, tak ten bych popsala asi tak, že štětinky na něm tam jsou poházené tak "hala bala". Jsou uspořádané jako kdyby v proužcích, ale vždycky v druhé polovině chybí, v další řadě už jsou, pak zase chybí a pořád takhle dokola. Nic na něm ovšem neubírá řasám na efektu. Ten je naprosto božský" Řasenka mi udělala úplně báječné řasy, které byly prodloužené, natočené, dramaticky černé a výrazné.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TEST ŘASENEK: Která řasenka u mě obstála?
Hledáš ideální řasenku? Vybírej podle kartáčku
RECENZE: Dermacol Volume Mania řasenka

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Byla bych opatrná u vrstvení. Řasenka je trošku mokřejší a má tendence slepovat, takže i při obyčejném nanášení bych si dávala pozor a řasy zbytečně nepřejížděla několikrát, aby se mi nedostavil efekt pavoučích nožiček

 

Jelikož mi už došla moje milovaná Devilash od Dermacolu, jsem ráda, že se mi do rukou dostala tato fešanda. V plné síle ji totiž dokáže zastoupit a udělat mi řasy, které jsou pro mě víc než vyhovující. Jdu možná trochu s křížkem po funuse, ale 5. 12. sis Mikuláše mohla zpříjemnit nákupem na eshopu Dermacolu, kde byly veškeré řasenky k dostání za 99,- Kč. Jinak se cena této řasenky pohybuje od 245,- Kč.

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Máš s touto řasenkou nebo jinou z řady Mega Lashes, zkušenosti?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •