Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Konkrétně jde o inovativní make-up 2v1, který spojuje podkladovou bázi a samotný make-up pro bezchybné a rychlé nalíčení. Podkladová báze by měla vyhladit a minimalizovat drobné linky, vyplňovat póry, zlepšit odolnost make-upu a celkový vzhled pleti.

RECENZE: Dermacol Selfie makeup

Dermacol recenze
zdroj: Archiv blogerky Dermacol recenze
aktualizováno 27.02.2017, 00:00 | 27.02.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Konkrétně jde o inovativní make-up 2v1, který spojuje podkladovou bázi a samotný make-up pro bezchybné a rychlé nalíčení. Podkladová báze by měla vyhladit a minimalizovat drobné linky, vyplňovat póry, zlepšit odolnost make-upu a celkový vzhled pleti.

Make-up pak slouží k barevnému sjednocení a přirozenému zmatnění pleti. Vhodný je pro všechny typy pleti. Je obohacený o provitamín B5 a má střední krycí schopnost.

Make-up najdete v plastové tubičce, jejíž balení je potištěno vždy takovým odstínem hnědé, která se ukrývá uvnitř tuby. Tento nápad se mi líbí. Dobře tak vidíte, jaký odstín právě držíte v ruce. Samotné číslování odstínů pak můžete vidět na zadní straně tuby. Odstíny jsou čtyři a na své by si měly přijít jak bledulky tak i majitelky snědší pleti.

Dermacol recenze
(Foto: Archiv blogerky)


Svým složením mi make-up hodně připomíná můj oblíbený Stay Matte od Rimmel London, který se mnou byl snad celou střední a ještě dlouhou dobu po ní. Přišlo mi, že mnohem více lezl do vrásek, obzvlášť do těch, které se tvoří okolo rtů při mluvení nebo úsměvu. To se ale při větší krycí schopnosti a hutnosti make-upu dá očekávat. Každopádně s tímto Selfie takový problém nemám. Makeup do pleti hezky zapracuji štětcem a cítím, že v něm báze skutečně je. Dlouhou dobu jsem používala jednu z podkladových bází od Dermacolu, která zaručeně musí být i v tomto makeupu, nebo alespoň její část, protože ten pocit po nanesení je naprosto identický!

PŘEČTI SI TAKÉ:
Není make-up jako make-up
Co dokáže make-up? GALERIE 30 neuvěřitelných PROMĚN
Jak na krásné sexy oči a perfektní make-up?

Pokud nemáte nějaké větší nedokonalosti, makeup by vám mohl vyhovovat. S drobnými barevnými odchylkami a nedokonalostmi si poradí, s těmi většími už má ovšem problém. Já mám dva odstíny tohoto makeupu, číslo 1 a číslo 2. Nejprve jsem zkusila tmavší verzi a připadala mi těsně na hraně. Kdyby byl make-up o malinko tmavší, už by mi neseděl. Se světlejší variantou nebyl naprosto žádný problém. Čekala jsem vybledlý mrtvolný vzhled, který se ovšem nedostavil. Pleť je po jeho použití krásně jemná a matná. Někomu by mohl vadit takový ten silikonový pocit na tváři, který se po nanesení make-upu dostaví. Já s tím problém nemám, stejně tak jako s nošením make-upu samotným. Mé pleti vyhovuje, žádná sušší místa mi pod ním nevznikají, pouze před jeho aplikací na pleť nanesu svůj oblíbený denní krém.


Pokud od make-upu nepotřebujete kdo ví jak velké nároky, ale stačí vám vyhlazená a barevně sjednocená pleť pro běžné denní fungování, Selfie by vám mohl vyhovovat. K dostání je od 199,- Kč.
 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •