Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Dnešní recenze bude vážně libová, protože ti v ní ukážu dva produkty, které se po prvním použití staly mými oblíbenci, bez kterých se za posledních několik dní vážně neobejdu.

Seznam se s mými dvěma oblíbenci od Dermacolu!

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 15.07.2017, 00:00 | 15.07.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Dnešní recenze bude vážně libová, protože ti v ní ukážu dva produkty, které se po prvním použití staly mými oblíbenci, bez kterých se za posledních několik dní vážně neobejdu.

Jak už sis mohla všimnout, ať na Instagramu nebo FB stránkách Dermacolu, tak uvedli na trh žhavou novinku - makeup Noblesse. Upřímně jsem čekala, kdo u nás dřív přijde s takovýmto druhem makeupu, protože Instagram je různých tutoriálů, kde si na sebe slečny, především zahraniční blogerky, kapou všechno možné za pomocí kapátek, plný.

 

Jak vidíš, makeup se liší od ostatních především tím kapátkem. Tělová, předpokládám že skleněná, lahvička působí docela bytelně. Co mě mrzí, je to, že je makeup zabalený v plastové folii, kterou když sundáš, tak jde dolů i potisk z lahvičky. Ale to by byla asi jediná vada na celé té kráse.

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

A kapátkem žádný problém nemám, i když jsem doposud byla zvyklá především na pumpičky nebo na plastové tuby, které ukrývaly hutnější makeupy nebo BB krémy. Nobless je středně krycí makeup, který ti má pleť zároveň zmatnit, barevně sjednotit a vyhladit nedokonalosti. Má lehkou tekutou strukturu pro pohodlné nanášení kapátkem a celkově s ním je pleť sametová a vyhlazená. Makeup je určený pro všechny typy pleti a aby toho nebylo málo, obsahuje avokádový olej, vitamín E a SPF 10.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dermacol Make-up cover set
Recenze: Dermacol Selfie make-up 2v1 + VIDEO
Voděodolný tělový make-up od Dermacol? Bomba!

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

S tím oficiálním popisem makeupu mohu jen souhlasit! Už po prvním vyzkoušení jsem si ho hned zamilovala! Je opravdu hrozně lehoučký a na pleti se úplně ztrácí před očima, jak se krásně zapracovává. Na výběr máš ze čtyř odstínů. Mně nejvíce sedí odstín č. 2 Nude. Odstín 3. Sand si nechám až na léto, jakmile chytnu trošku tmavší barvičku. Líbí se mi, že makeup nedělá žádné mapy ani tvrdé barevné přechody.

 

Noblesse fusion makeup koupíš od 429,- Kč.

 

I když makeup udělá krásný, poměrně matný, finish, dávám na něj ještě tento fixační pudr Invisible. Je to taková jistota, aby makeup držel déle a navíc, tenhle pudr mu jak kdyby dodal na pěstěnějším dojmu. Transparentnost pudru je taky super! Úplně mě to odradilo od jiných, barevných pudrů, u kterých když nechytneš správný odstín, tak můžeš vypadat všelijak. No a ta měkoučká labutěnka je prostě super!

 

K dostání od 229,- Kč.

 

dermacol - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

K líčení by mi pouhé tyto dva výrobky úplně stačily. Hezky vyhlazená a sjednocená pleť je pro mě momentálně základ. No dobře, ještě bych asi přihodila řasenku, ať máme ty kukadla trošku výraznější :D A co říct na závěr? Za mě rozhodně jedny z nejlepších novinek, co Dermacol kdy měl!

 

Tak co říkáš, zaujal tě makeup?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •