Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chystáš se někam na dovolenou, nebo už ji máš za sebou? Mě ta naše teprve čeká a mým plánem je si na ni nejen odpočinout, ale také chytit trošku bronzu. Společnost mi budou dělat novinky z řady SUN od Dermacolu.

Seznam se s novinkami z řady Sun od Dermacolu!

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 11.08.2017, 00:00 | 11.08.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Chystáš se někam na dovolenou, nebo už ji máš za sebou? Mě ta naše teprve čeká a mým plánem je si na ni nejen odpočinout, ale také chytit trošku bronzu. Společnost mi budou dělat novinky z řady SUN od Dermacolu.

Některé z výrobků už jsem zkoušela u nás, když jsem se pokoušela chytit barvu u babičky na dvoře. No přeci nebudu čekat až na dovolenou, ne?

 

Invisible protection sun spray - transparentní sprej na opalování


Tohle je něco pro mě. Při opalování krémy samozřejmě používám, ale nebaví mě to zdlouhavé natírání. Takhle párkrát stříknu, rozetřu a jdu. Sprej obsahuje UVA/UVB filtry, které zabraňují poškození pokožky vlivem UV záření. Je voděodolný, rychle se vstřebává, nezanechává žádné stopy a i když je olejové konzistence, tak vůbec nemastí. Seženeš ho ve dvou variantách a to buď SPF20, nebo SPF30. Pro mě je tento výrobek takovým MUST HAVE tohoto léta. Balení je praktické, vklouzne akorát do ruky a díky dvěma víčkům se nemusíš bát, že by ti v tašce vytekl apod. Vůně je příjemná a aplikace víc než snadná, takže jestli miluješ oleje stejně, jako já, můžeš tuhle novinku vyzkoušet.

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

After SUN sprchový gel na opalování


Sprchový gel od Dermacolu jsem měla už loni v létě, kdy padl za vlast poměrně rychle. Nejen proto, že udělal super službu, pokožka po něm byla jak kdyby ses namazala krémem a díky sprše jednoduchá aplikace, ale především proto, že nádherně voněl! Přesně jako Baileys. Teď je tu jeho mladší brácha a to hned s vůní pomeranče a čokolády. Zase něco pro mě. Vůně i přes to není nijak přeslazená, je spíš svěží po pomeranči. Pokožku zanechává krásně jemnou, hydratovanou a příjemně provoněnou.

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nevěř mýtům o opalování: Voděodolný krém vodě neodolá
Desatero pro zdravé a krásné opalování
Bezpečné opalování u moře

 

After SUN chladivý gel po opalování


Skvělá věc na spálená ramena! Na nich jsem gel vyzkoušela a mohu hojen doporučit. Pokožku zklidnil, příjemně chladí a nijak nelepí. Příjemně voní a nemusíš ho používat jen na spáleniny, ale klasicky jako přípravek po opalování.

 

dermacol - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Beach Style styling salt spray - stylingový ochranný sprej na vlasy s mořskou solí


Tohle je výrobek, který pořádně otestuju až na dovolené, ale už teď se na něj hrozně těším a jsem zvědavá, co s vlasy udělá. Má UVA/UVB ochranný filtr, obsahuje epsomskou sůl, která má hydroskopické schopnosti a zvládá udržovat mokrý vzhled vlasů a udělá přirozené vlny. Jakmile ho vyzkouším, podám ti hlášení.

 

dermacol - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Pokud by sis chtěla některý z výrobků pořídit, nabídne ti je eshop Dermacol.cz, kamenné drogerie a nebo web Notino.cz, kde jsou na značku Dermacol často slevy, ať už se jedná o opalovací, dekorativní nebo pečující kosmetiku, tak určitě mrkni. Hodně často jsou v akci například oblíbené sprchové gely Aroma Ritual, takže není divu, že jich doma máme poměrně slušnou zásobu.

 

Tak co říkáš na novinky? Líbí se ti?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •