Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jsou ti vlastnosti vůně z názvu článku blízké? Pokud ano, tak si přečti moji dnešní recenzi. Je totiž dost možné, že v ní najdeš svoji osobitou vůni.

Smyslná, nespoutaná a výstřední – to je vůně Dior Addict Eau Fraiche

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 03.01.2017, 00:00 | 03.01.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Jsou ti vlastnosti vůně z názvu článku blízké? Pokud ano, tak si přečti moji dnešní recenzi. Je totiž dost možné, že v ní najdeš svoji osobitou vůni.

Tento malý zázrak jsem nenašla pod vánočním stromečkem, ale byl mi nadělen o několik dní dříve. Přiznávám se, že jakmile jsem spatřila flakon a značku vůně, zůstala jsem stát s pusou dokořán. Nikdy jsem totiž žádnou vůni od Diora nevlastnila, maximálně jsem si k nějaké kdysi dávno někde přivoněla, ale tím pro mě vše končilo. Najednou jsem se však stala majitelkou této toaletky a chtěla jsem o ní vědět víc, no a to bych nebyla já, abych se o svoje dojmy hned nepodělila.

Značku Dior netřeba představovat. I když nejsi zrovna Diorem obklopena, určitě jsi o ní už někdy slyšela. Já jsem si pro lepší orientaci o značce pár slov přečetla, ovšem to jediné, co mi utkvělo v hlavě, byla slova Christiana Diora - "Tvořím, aby každá žena byla tou nejkrásnější". 

Vůně sama o sobě představuje esenciální kompozici, ze které čiší láska a oddanost. Je velmi romanticky založená především díky svému květinovému složení. Zároveň je i smyslná, nespoutaná a výstřední. Oblíbí si ji především ženy milující společnost, protože vůně představuje ten nejideálnější doplněk pro nejrůznější události. Kombinace bergamotu, konvalinky a frézie totiž působí uvolňujícím a povzbuzujícím dojmem.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Malý průvodce světem vůní: Vyber si ten správný parfém na míru

Omrzela tě oblíbená vůně? Zkus nepatrnou změnu

Známe 20 nejkrásnějších vůní světa. Je mezi nimi i tvá oblíbená?

Flakon vůně je velmi jednoduchý, ale zároveň originální. Už na první pohled je zřejmé, že se v něm ukrývá něco nevšedního. S horní částí vůně jde otáčet, takže rozprašovač můžeš otevřít nebo zavřít jak se ti hodí. Super věc pro nošení v kabelce! Flakon pak hraje červeno oranžovými barvami ve stylu ombré.

Do vůně jsem se okamžitě zamilovala! Je to jedna z vůní, které na sobě konečně cítím. Vydrží vonět poměrně dlouho a na oblečení mi zůstává ještě déle. Na takovém šátku ji cítím pořád. I když je vůně intenzivní, není vtíravá, působí jemně, je skutečně zajímavá a velmi svěží. 

Vůně Dior Addict Eau Fraiche by měla být k dostání v různých parfumeriích, ať už těch kamenných nebo internetových. Skvělé je i to, že vůni seženeš v několika variantách. Já vlastním 50 ml a řekla bych, že je to absolutně dostačující, alespoň pro mě.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •