Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Toužíš po krásných, pevných, dlouhých nehtech a nechceš je zatěžovat nehtovými gely?

Vypěstuj si se mnou krásné nehty!

Péče o nehty
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Péče o nehty
aktualizováno 27.09.2012, 00:00 | 27.09.2012, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

Toužíš po krásných, pevných, dlouhých nehtech a nechceš je zatěžovat nehtovými gely?

Jsi přesvědčená o tom, že ti není předurčeno nosit dlouhé nehty, protože si je koušeš, třepí se ti nebo lámou? Dovol, abych tě vyvedla z omylu. Každá z nás si může vypěstovat krásné nehty, jen to chce vědět, jak na to.

Hodně lidí moje nehty obdivuje, ale bohužel v domnění, že jsou gelové. Není tomu tak. Poštěstilo se mi, že mohu nosit dlouhé a pevné nehty, protože jsem je zdědila po své mamince.

Teď už ale k samotným radám a mým zkušenostem, které mi pomohly k vypěstování krásných nehtíků.

1. Zatlačit kůžičku
Zatlačená kůžička dodává tvým nehtům krásnější a zdravější vzhled. Kůžičku zatlač pomocí speciálního “nářadí“ na nehtovou kůžičku. Najdeš ho v každé nehtové manikúře. Pokud ti jde kůžička hůř odlepit, nech ruce chvíli namočené v umyvadle s teplou vodou, aby kůže změkla. Pak vše půjde
lépe.

2. Podklad je důležitý

Pokud máš nehty měkké a třepí se ti, bylo by dobré na ně před samotným lakováním dát nějaký “zpevňovač“. Vyzkoušela jsem hodně různých přípravků, které v sobě (údajně) měly mít plno vitaminů a zároveň slibovaly i skvělé zpevnění a uzdravení nehtů.

 

Péče o nehty
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Jediný výrobek, který mohu všem stoprocentně doporučit, je tento vápník pro nehty od firmy Four Season®. Jedná se o bezbarvý lak, který dodá ihned tvým nehtům vápník pro stavbu nehtů a podporuje jejich růst. Přípravek je ideální pro lámavé a třepivé nehty. Lak se může použít i jako podkladová báze, rychle totiž zasychá a nehty jsou po něm hezky tvrdé, tudíž na něj můžete dát jakýkoliv lak různé barvy. V drogeriích k dostání už není, seženete ho pouze na internetu.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Odvážný letní nail design
Návod na gelové nehty!

3. Lakuj, lakuj, lakuj
Říkalo mi to hodně dívek a říkám to i já, že když si nehty nalakujete, budou zaručeně pevnější a jejich lámavost se omezí. Nepřehánějte to ale s vrstvami. Víc vrstev laku nemusí znamenat pevnější nehty.

4. Nůžtičky ZAHOĎ!
Nůžky jsou jedním z největších nepřátel tvých nehtů. Pokud chceš mít dlouhé nehty, tak používej pouze pilník.

5. Doplňky stravy, ano, či ne?
Co se týče různých tablet na hubnutí, na vypnutí vrásek nebo pro rychlý růst nehtů, já osobně jim moc nevěřím. Jediný doplněk stravy, který bych doporučila je Biosil. Seženete ho v lékárnách za 60 korun.15 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •