Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

S právě probíhajícím létem většina z nás dychtivě touží po super pevném tělíčku, které by mohla vystavovat ať už někde u moře, nebo u bazénu.

Zpevni své tělo s Dermacolem!

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 25.08.2017, 00:00 | 25.08.2017, 00:00 | Angel-ina*/Krasna.cz

S právě probíhajícím létem většina z nás dychtivě touží po super pevném tělíčku, které by mohla vystavovat ať už někde u moře, nebo u bazénu.

To se samozřejmě neobejde bez pohybu a správné stravy. Mně kromě cvičení a vyváženého jídelníčku k lepší postavě dopomáhaly ještě tyto poklady od Dermacolu.

 

Vím, že hodně lidí je vůči nejrůznějším přípravkům, které slibují zeštíhlení, dost skeptická. Nedivím se. Já mezi ně totiž patřím taky. Když bych o nějakém takovém produktu věděla, patlala bych ho na sebe s tou největší vervou. Ale bohužel. Každopádně, po porodu mě kromě toho, abych vše zvládala, Magdičce nic nechybělo a já byla dobrá máma, vrtalo hlavou ještě to, aby se mi podařilo dostat postavu alespoň z větší části do původní podoby. Začala jsem si opět hlídat, co jím, když malá zrovna spala, tak jsem si zacvičila podle nějakých videí na youtube a jako příjemnou tečku jsem používala právě tyto výrobky z řady Body Love Program. O některých z nich jsem vám tu už před nějakým časem psala, ale některé z těchto výrobků pro mě byly novinkou.


ANTI-CELLULITE SERUM Zpevňující sérum proti celulitidě & ANTI-CELLULITE BODY OIL Tělový olej proti celulitidě


Musím zaklepat, že jsem nikdy na celulitidu netrpěla. Buď za to můžou geny, nebo to, že do sebe často liju obyčejnou vodu a zelené čaje a v neposlední řadě dostatečný pohyb. I přesto jsou tyhle věcičky skvělé! Pokožku krásně promastí, s olejem je hodně příjemná i masáž. Oba produkty se hezky vstřebávají a pocit po natření je víc než příjemný. U oleje mě trošičku odrazuje vůně. Cítím z něj takovou zemitou až jílovou vůni, ovšem to nic nemění na jeho účincích nebo výsledku. Tohle je už moje druhé balení a po celulošce ani památky.

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Zpevni povolenou postavu: zaměřeno na ruce
Zpevni povolenou postavu: zaměřeno na zadek
Zpevni povolenou postavu: zaměřeno na nohy

 

FIRMING SCHOWER GEL Zpevňující sprchový gel s vůní zázvoru


Na letní tropické večery naprosto perfektní sprcháč! A proč? Vůně zázvoru tě opravdu jak kdyby nakopla a osvěží. Navíc, já mám zázvor ráda. Na podzim jsem schopná si dělat čaje jen z něj a v kosmetice mi taky nijak zvlášť nevadí. Kromě zázvoru bys v něm našla ještě ženšen a mentol, který má na svědomí právě ty "chladivé" účinky.

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

dermacol - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

FIRMING BODY BALM Zpevňující tělový balzám


Já jsem na ty krémy nikdy moc nebyla, ale natírání tímhle balzámem si opravdu užívám. Kromě toho, že krásně voní, v sobě má spoustu účinných složek, jako je koenzym Q10, kreatin a výtažky z hroznových jadérek. Mazání s ním i celkový efekt je super, jen si při roztírání trošku máknete. Chce to si s ním při roztírání opravdu vyhrát.

 

Pokud "redukuješ hmotnost a centimetry", určitě je fajn používat něco na podporu elasticity pokožky. U mě je tato řada stálicí a používám ji několikrát týdně vždy po sprchování.

 

Zkoušela jsi nějaký produkt z této řady? Byla jsi spokojené?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •