Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ne nadarmo se říká, že ruce jsou naší vizitkou. Když se s někým seznamujeme, jako první mu samozřejmě podáváme ruku a nejen to, jakým způsobem toto děláme, ale i stav našich rukou utváří první dojem na naši osobu.

Přirozeně krásné nehty s P-Shine

REPORTÁŽ: Japonská manikúra P-shine - 2
zdroj: Martin Chamer REPORTÁŽ: Japonská manikúra P-shine - 2
aktualizováno 22.04.2013, 00:23 | 22.04.2013, 00:01 | Anna-Marie Chlantová/Krasna.cz

Ne nadarmo se říká, že ruce jsou naší vizitkou. Když se s někým seznamujeme, jako první mu samozřejmě podáváme ruku a nejen to, jakým způsobem toto děláme, ale i stav našich rukou utváří první dojem na naši osobu.

Pokud nepatříš mezi ty šťastné, kterým příroda nadělila krásné pevné nehty, které se nezlomí ani při silnějším nárazu, nemusíš na zdobení svých nehtů rezignovat, stačí jen změnit strategii. Mezi stále oblíbenější způsoby úpravy nehtů patří beze sporu gelové nehty. Bohužel tato metoda nejenže nehty poškozuje, ale výsledek není většinou moc pěkný. Neznám mnoho mužů, jimž by se dlouhé barevné "drápy“, které nosí většina slečen, líbily.

Moje nehty nikdy nebyly moc kvalitní a jen málokdy dorostly do takové délky, aby na nich bylo možné vytvořit nějaký nailart. Rezignovala jsem tedy na délku a smířila se s tím, že budu nosit krátké, ale upravené nehty překryté jen vyživujícím lakem. Vyzkoušela jsem jich pěknou řádku od těch levnějších až po dražší, ale žádný na nehtech nevydržel pěkný déle než dva, možná tři dny. Jelikož jsem nechtěla skončit s "gelovkami“, slídila jsem na internetu po nějakém alternativním způsobu úpravy nehtů, až jsem objevila P-Shine.

 

Zajímá tě o P-Shinu víc? Podívej se na reportáž:

 

 

Jde o velice starou metodu, při níž jsou nehty vyživovány, přičemž efekt je viditelný ihned.

1. Manikérka nejdříve upraví tvar nehtů, aby při růstu vypadaly co nejlépe.

 

REPORTÁŽ: Japonská manikúra P-shine - 4
Nehty je třeba nejdřív upravit, aby byl vzhled dokonalý. (Foto: Martin Chamer)

 

2. Poté pomocí speciálního pilníku zlepší prokrvení nehtových lůžek, což má za následek rychlejší růst kvalitnějších nehtů.

3. V sadě na P-Shine jsou dále dva kalíšky: první skrývá pastu složenou ze včelího vosku a mateří kašičky, která je vleštěna do každého nehtu a zajišťuje výživu nehtů Druhý kelímek skrývá prášek z drcených lastur, který je opět nanesen na nehty, takže jim dodá ochranu a lesk.

4. Nakonec je na okolí nehtů aplikován výživný olej.

Celá procedura je velice rychlá, takže do půl hodiny jsem odcházela s krásně upravenými nehty, které vydržely přes 14 dní! Když jsem se po této době podívala pozorně, byly na nehtech vidět odrosty, ale nešlo o nic, co by bylo na první pohled vidět. Nehty byly opravdu o poznání pevnější a zdálo se mi, že i rychleji rostly, mohlo ale jít o iluzi, protože se vůbec nelámaly.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii

 

Na to, o jak jednoduchou proceduru jde, je výsledek úžasný. Nehty vypadají naprosto přirozeně, jsou mnohem pevnější a vypadají, jako by byly před chvilkou bezchybně nalakované průhledným lakem. Pokud chceš také přirozeně upravené nehty, zkus P-Shine, díky němuž budou tvé nehty nejen vyživené, ale i přirozeně krásné.


Anna-Marie podstoupila P-Shine v kadeřnickém a kosmetickém salona Blow Hair. Pokud tě procedura zaujala, mrkni na jejich stránky: www.blow-hair.cz.

Spolu s naší blogerkou absolvovala P-Shine i naše čtenářka Pavlína, kterou jsme vybrali z přihlášených přes náš Facebook.

Pavlína: Ihned po aplikaci nehty vypadají skvěle! Jsou úžasně upravené a vypadají velice zdravě. Dost často se mi stává, že se mi nehty lámou a třepí, ale po aplikaci P-Shine nevidím žádné stopy poškození. Jednoduše - nehty jsou naleštěné, hladké a vyblýskané a vypadají jako nalakované bezbarvým lakem, avšak nejsou. Kůžičky okolo nehtů vypadají po nanesení ošetřujícího olejíčku zdravě a vyživeně.

 

REPORTÁŽ: Japonská manikúra P-shine - 12
Pavlína na P-Shinu. (Foto: Martin Chamer)

 

I v dalších dnech vypadaly nehty pořád báječně a pořád se neuvěřitelně leskly. Pokaždé, když jsem si umyla ruce vodou, se leskly ještě více. Kdyby nebyly Velikonoce, moje nehty by vypadaly pořád tak báječně, čekalo mě ale barvení vajíček (modrou barvou), což zanechalo na mých rukou i nehtech nehezké stopy. Po dalším dni (mytí a drhnutí barvy) k mému překvapení vypadaly ale zase skvěle. Pokud porovnám lesk na začátku a po týdnu, lesknou se mi o něco méně. Pořád ale vypadají jako nalakované.

Myslím, že obzvlášť pro ty, co si nemohou nebo nechtějí z různých důvodů lakovat nehty, je tohle ideální péče, protože po ní nehty vypadají upraveně a skvěle. Jsem ráda, že jsem P-Shine vyzkoušela a určitě si jej brzy nechám udělat znovu.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Triky pro krásné nehty
Toužíš po dlouhých vlasech? Vyzkoušej keratinovou metodu
Už jsi zkoušela krakelování? RECENZE na laky

Chystáme další kosmetické procedury nejen pro naše blogerky, ale i pro vás, naše čtenářky. Chcete zůstat informované? Sledujte dál náš web a také náš Facebook.8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •