Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Kim Kardashian na sebe prozradila pár tipů, které mohou být užitečné i pro tebe. ;)

5 tipů Kim Kardashian, jak oslnit

aktualizováno 10.02.2011, 05:23 | 10.02.2011, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Kim Kardashian na sebe prozradila pár tipů, které mohou být užitečné i pro tebe. ;)

SPARKLE & SHINE

 

Neboli jiskra a lesk. Pokud se chystáš večer někam na rande, diskotéku či na gala večer, vždy měj šperk. Ať už je to prstýnek od milovaného, náramek či náhrdelník. Opravdu krásné šperky se dají pořídit v obchodě Swarovski. I když máš zrovna na sobě jednoduchý outfit, šperk to vždy rozzáří. ;)

 

GIVE ´EM HEEL


"I hate flats!" nechala se slyšet drobná hvězda Kim. "Pokud jsi opravdu menšího vzrůstu, raději dej před placatými podrážkami přednost opravdu vysokým podpatkům," radí 160 cm vysoká Kim. Vysoké podpatky prodlužují nohy. Než se trápit tím, že jsi malá, je určitě lepší naučit se nosit vysoké podpatky, které ti dokonale prodlouží nohy až k nebi a budeš se díky nim cítit sexy.

 

FACE SERVICE


Ačkoliv je Kim vždy fascinující, přeci jen je také jenom člověk a potřebuje pečovat o svoji pleť kvůli různým pupínkům a zaneseným pórům. Jak nejlépe zabráníš pupínkům a zanesení pleti? Samozřejmě používej co neméně make-upu, ale pokud si make-upu dáváš více, tak si ho alespoň každý den, než jdeš spát, důkladně odlič, tím zabráníš zrození dalších pupínkům.

 

CURVES AHEAD


První slovo opravdu neznamená to, co si teď většina neangličtinářů myslí, curves znamená česky křivky. Proč se trápit tím, že má některá z nás pěkně ženské tělo a touží po velice štíhlém? Rychle na to zapomeň! Narodila ses jako žena, tak proč tolik toužíš být hubená? Osobně nechápu ty holky, které chtěj být hubené a pořád na sebe nadávají, jak jsou tlusté. Absolutně jsem proti dietám! Potřebuješ zhubnout? Cvič a vykašli se na nějaké diety. Ukaž pořádně své křivky!

 

BANK ON IT


Ačkoli její róby, ve kterých se prochází po červeném koberci, jsou vždy dokonalé, Kim s úsměvem říká, že jejich ceny jsou většinou směšné. ,, Miluju nakupování v obchodech jako je například H&M, ZARA nebo Forever 21," řekla. Její závislost? Peněženky! Každá celebrita nemusí nakupovat jenom u Diora, Chanela nebo Louis Vuittona, ale i v normálních dostupných obchodech. ;)29 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •