Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jestli tě baví tvořit koláže, móda a inspiruješ se konkrétní osobností, zavítej na stránky Polyvore! Bude to pro tebe ráj ve světě módy.

Baví tě móda a jsi kreativní? Navštiv Polyvore!

Annette Krubner na Polyvore - 3
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Annette Krubner na Polyvore - 3
aktualizováno 04.10.2012, 00:48 | 04.10.2012, 00:32 | Annette Krubner/Krasna.cz

Jestli tě baví tvořit koláže, móda a inspiruješ se konkrétní osobností, zavítej na stránky Polyvore! Bude to pro tebe ráj ve světě módy.

Co je Polyvore? Nejznámější a nejoblíbenější internetový server, kde můžeš libovolně tvořit své módní koláže či vysněné outfity. Tvoření se skládá z dvanácti rubrik - topy, venkovní oblečení, šaty, džíny, kalhoty, sukně, šortky, boty, kabelky, doplňky, šperky a kosmetika.

 

Annette Krubner na Polyvore - 4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

V každé sekci můžeš vybírat až z desetitisíců nabízeného sortimentu. Můžeš si zvolit jakoukoliv částku, minimum je padesát dolarů, tedy zhruba tisíc korun. K výběru je několik módních značek - zahraničních, ale i těch, které jsou u nás (H&M, ZARA, MANGO, TOPSHOP...). Nejvíce oblíbené se staly ASOS, BOOHOO, MISS SELFRIDGE, AX PARIS...

 

Annette Krubner na Polyvore - 2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Aplikace Instagram konečně pro Android
Chceš se dozvědět, jaké to bylo na třetím ročníku Prague Fashion Weekendu?

Polyvore je zkrátka vhodný pro milovnice módy a designu. Ve vytváření koláží se meze nekladou a nadšeně je můžeš sdílet se svými "followers", ale není to jen o vytváření. Můžeš se kochat zejména star lookem tvé oblíbené osobnosti (populárními se staly Ashley a Mary-Kate Olsen, Kim Kardashian, Victoria Beckham nebo Rihanna ). Dále můžeš hledat originální kousky, které jen tak na někom u nás neuvidíš.

 

Annette Krubner na Polyvore - 1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

K tvoření koláží nepotřebuješ registraci - pokud chceš být zaregistrována, je zcela zdarma. Tak neváhej, koukni se na stránku a s tvoření koláží můžeš začít ihned ;-)

I já mám na Polyvore účet - http://annettekrubner.polyvore.com.

 

Annette Krubner na Polyvore - 3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)12 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •