Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Tentokrát tu mám pro tebe exkluzivní rozhovor s velmi milou a krásnou modelkou Veronikou Kašákovou, která to v životě vůbec neměla jednoduché.

Exkluzivní rozhovor s Veronikou Kašákovou nejen o knize

Veronika Kašáková
zdroj: Soukromý archiv Veronika Kašáková
aktualizováno 07.05.2015, 00:00 | 07.05.2015, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Tentokrát tu mám pro tebe exkluzivní rozhovor s velmi milou a krásnou modelkou Veronikou Kašákovou, která to v životě vůbec neměla jednoduché.

Sama jsem si její knihu koupila a mohu říct, že jsem z ní naprosto nadšená. Rozhodla jsem se tedy Veroniku oslovit a zeptat se ji na pár otázek nejenom o knize, nýbrž o kráse a módě.

Tvá kniha je něco úžasného. Sama ti mohu říct, že když mám špatnou náladu, vezmu ji a čtu. Nevím, čím to je, ale má v sobě něco, co dokáže v člověku otevřít oči a dodat pozitivní energii a optimismus. Tím ti chci říct, že jsem za ni hrozně ráda! Nicméně bych se tě ráda zeptala, kdy nastal ten moment, že sis řekla: JO! JE NA ČASE NĚCO POVĚDĚT VEN...

Po přečtení knížky : Jak se zbavit starostí a začít zase žít od Dále Carnegiho. Řekla jsem si, že v životě chci něco dokázat a napsat knihu jsem snila už jako 12letá holka. Chtěla jsem od života víc a hlavně jsem chtěla lidem něco předat. Tedy jsem předala-kus sebe. Byl to dárek i pro mě, byla to obrovská terapie.

Veronika Kašáková
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Jak dlouho ti trvalo přichystat celou knihu? Měla jsi dny, kdy jsi vůbec nevěděla, jak přesně a odkud začít psát?

Skoro pět let. Byli okamžiky, kdy jsem nepsala i několik měsíců, já u toho hodně plakala a často se mi pak o všech těch vzpomínkách zdálo a jako bych se v čase vracela. Byla to obrovská sebereflexe a já si spoustu věci uvědomila a pochopila jsem ze v době kdy se odehrávaly, třeba méně radostné chvilky, to stejně tak mělo být, abych dnes byla přesně taková jaká jsem a zároveň taky už dnes vím, ze lidé kolem mě nemohli jednat jinak, dělali to jak nejlépe mohli. Neuměli to lépe. Odpustila jsem jim.

Protože jsem si tvou knihu moc oblíbila, zajímalo by mě, zda se chceš psaním ubírat i nadále? Případně plánuješ nějakou další knihu?

Ráda bych, velmi mě to baví a moc mi to pomáhá. Osobně psaní léčí mé bolístky, kéž by to pomáhalo i ostatním proto jsem všemu otevřena, stále si své deníky píši. Ráda bych, ale napsala i o příbězích lidi, které znám, kteří mají také co nabídnout.

Zajímalo by mě, jak se ti pohled na svět v průběhu let změnil? Přeci jenom člověka dětský domov a zkrátka vše kolem ovlivní. Jsi spíše realistkou nebo máš i svůj svět, kde ráda sníš a doslova utíkáš k němu od dnešní reality?

Nenechám si vzít to, kdo jsem uvnitř sebe, mám v sobě od každého světa trochu, realista jsem díky tomu že jsem se se životem musela vždycky poprat sama a vím, jak to umí bolet, když člověk je naivní a věří všem kolem sebe. Snílek jsem také, stále věřím, že dobro a láska zvítězí, věřím v sebe a v to, že se musím mít ráda, jinak nebudu silná. Mám velkou víru, kam se vracím, když se mi realita trochu bortí! :-)

Veronika Kašáková
(Foto: Nikola Bílková)

Sama jsi byla finalistkou České Miss. Myslím, že mnoho slečen by se rádo přihlásilo, ale přeci jenom stud a nízké sebevědomí jim v tom dost nepomáhá. Prozradíš nám nějaké své triky, kdy sis řekla: KAŠLI NA OSTATNÍ, TY NA TO MÁŠ!

Vždycky jsem si řekla, že, nikdo za mě neodžije ani minutu mého života a já jsem bojovnice. Vyčítala bych si kdybych neudělala alespoň jeden krok ke svému snu. Osud podpoří ty, kteří podporují sebe. Nesmíme, ale zapomínat být vděční z toho roste úspěch.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Z šikanované dívky je dnes světová modelka. FOTOGALERIE

Krásná modelka šokuje: Narodila jsem se jako kluk a bála jsem se odhalení!

Modelka nebo anorektička? Časopis pobouřil extrémně vyhublou modelkou

Pojďme se přesunout na téma kosmetika. Prozradíš nám nějaké tipy, jak se staráš o svou pleť?

Nyní holdují kosmetice BABOR, 2krát týdně si dělám kůru, masku i peeling. Řádně se každý večer odličuji a nanáším noční krém na obličej i dekolt. Nyní mám veškeré produkty od kosmetiky BABOR. Jinak mám velmi ráda i Biodermu.

Bez kterých kosmetických produktů se neobejdeš?

Oční a tónovací sérum BABOR, odličovací voda Bioderma, sérum na podporu růstu ras, milion rtěnek všech barev, zesvětlovač pod oči od Macu. Tužka a gel na obočí.

Veronika Kašáková
(Foto: Nikola Bílková)

Ještě bych se zmínila o módě. Sleduješ ji? Případně kupuješ si módní časopisy? Je nějaký trend, který je podle tebe "nesmrtelný"?

Snažím se jít s dobou, ale pravda je ze někdy proste nosím co mě se líbí a co mi je pohodlné, mám rada eleganci, jednoduchost a jemnost, ale například dnes jsem cely den v teplácích, ale ve společnosti jsem za dámu. Nedám dopustit na časopisu Elle, bazar a spoustu dalších. Nesmrtelny trend je pro mě na pánech i dámách ,,sako" to přežije nás všechny. Jinak co nikdy nevyjde z módy je láska a slova jak říká Cerrie.

Moc ti děkuji za rozhovor a přeji ti, ať se ti daří takto i nadále a ať jsi stále optimistická a hlavně šťastná!

Já přeji jen a jen štěstí a krásný den a spousty lásky v něm :-)

Veronika Kašáková
(Foto: Soukromý archiv)

 16 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •