Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Instagram je v dnešní době obrovským fenoménem. Neexistuje celebrita, která by na této oblíbené a návykové síti nebyla. Sama se zamysli a řekni si, dokázala by sis bez něj představit svět?

Instagram. Inspirace nebo žrout času?

instagram
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky instagram
aktualizováno 30.01.2014, 00:00 | 30.01.2014, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Instagram je v dnešní době obrovským fenoménem. Neexistuje celebrita, která by na této oblíbené a návykové síti nebyla. Sama se zamysli a řekni si, dokázala by sis bez něj představit "svět"?

Ano, také Instagram používám (@annettekrubner). Jsem tam, dalo by se říct, furt. Samotnou mě štve, jaký je to žrout času. Položila jsem si tedy pár otázek, co na něm vlastně vidím, proč mě baví a co je na něm takového jedinečného. Určitě si nad tím také přemýšlela a také ses dostavila k mnoha názorům. 
 
 
instagram
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)
 
 
Dřív jsem ho skoro vůbec nepoužívala, ale člověk je zkrátka hrozně druhými ovlivněn. Všude vidíš fotky v krásných filtrech, chceš se podělit s novým úlovkem, vyfotit co si právě pozřela (ne, že by mi to vadilo, ale někdy mi fotky jídel přijdou až přehnané !), nebo pokud si právě docvičila tak se prostě musíš vyfotit v aktuálním sportovním outfitu, nahodit culík, dát duckface a hlavně nezapomenout na iPhone a zrcadlo. Nepřijde ti aspoň ten poslední bod hodně ujetý? Dobře, možná je to nejspíše "móda" co se týče instagramových fotek, ale mají to vůbec zapotřebí? 
 
 
instagram
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)
 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Stylistka známých osobností bloguje. Chci se odlišit říká

KRÁSA JE RELATIVNÍ: Nepatří mezi krásky a fešáky, fotili ale i pro Calvina Kleina!

 

Všechno je to o ovlivňování, napodobování, být lepší než ten druhý, dostat se na "zahraniční" úroveň, no zkrátka hrůza. Na druhou stranu je Instagram vhodnou motivační sítí, co se fitnessu týče. Člověk, když vidí těch stovek tisíc uživatelů, jak denně dřou, cvičí, jí zdravě a fotí si případnou "transofrmers body", určitě to člověka donutí se nad sebou zamyslet a něco se sebou konečně dělat, ale opět je to o ovlivňování. Nebýt Instagramu, tak by to člověka ani nenapadlo. Druhým bodem je móda, kosmetika, atd. Člověk může nahlédnout do světa celebrit, známých bloggerek, a to už je velké lákadlo. Já sama se na Instagramu inspiruji různými outfity zahraničních bloggerek, můžeš sledovat typy na kosmetiku, být v kontaktu nebo poznat nové lidi.

 
 
instagram
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)
 
 
V tomto si Instagram chválím. Dodal nám prostor vyjádřit se, ukázat svůj vlastní styl, poznat nové lidi a inspirovat se.
 
 
A co ty? Taky ho vnímáš jako dobrou inspirací, nebo ti v poslední době leze krkem? 11 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •