Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Hydratace. Orchidej. Zklidňující účinky. Tak to jsou tři pojmy, které se mi vybaví, když do ruky beru hydratační make-up Imperial české značky Dermacol.

Jak u mě obstál make-up Dermacol Imperial?

dermacol
zdroj: Archiv blogerky dermacol
aktualizováno 23.10.2017, 00:00 | 23.10.2017, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Hydratace. Orchidej. Zklidňující účinky. Tak to jsou tři "pojmy", které se mi vybaví, když do ruky beru hydratační make-up Imperial české značky Dermacol.

Na tento make-up jsem narazila čistě náhodou. Posledně jsem používala make-up Fit Me! značky Maybelline New York, ale říkala jsem si, že bych mohla vyzkoušet zase něco jiného. A tak jsem objevila tento s výtažkem orchideje

 

dermacol
(Foto: Archiv blogerky)

 

Líbí se mi jeho konzistence, která se příjemně a snadno aplikuje. Dočetla jsem se, že má za úkol nejenom hydratovat, al i zvláčnit, sjednotit tón pleti, rozjasnit, zklidnit a osvěžit. Musím říct, že pleť opravdu sjednotí, dodá jí částečný přísun hydratace včetně zklidňujících účinků. Jak už jsem psala, make-up obashuje výtažek z orchideje a panthenol. Orchidej pleti dodává hydrataci a zklidnění, panthenol naopak zklidňující účinky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Seznam se s několika produkty od Dermacolu!
Nový make-up od Dermacolu podroben testům teenagerky!
Co si myslím o tělovém makeupu od Dermacolu?

 

dermacol
(Foto: Archiv blogerky)

 

Navíc je vhodný pro všechny typy pleti.

 

Cenově vyjde na sto čtyřicet tři korun českých.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •