Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jaro už tu máme a zbývá pár měsíců do letních dnů. Ale už v polovině dubna bude určitě příležitost nosit šaty. Nemáš nové a nevíš kde pořídit neokoukané? Poradím ti.

Nakup si oblečení do tisícovky v zahraničních e-shopech

aktualizováno 27.03.2012, 15:44 | 27.03.2012, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Jaro už tu máme a zbývá pár měsíců do letních dnů. Ale už v polovině dubna bude určitě příležitost nosit šaty. Nemáš nové a nevíš kde pořídit neokoukané? Poradím ti.

Spolehlivý internetový obchod je www.romwe.com, kde se nabízí pestrá škála šatů za přijatelné ceny. Oblíbila sis mentolovou - takzvaně mint? Na www.missselfridge.com za cenu 680 korun si právě jedny pěkné šaty pořídíš. Jsi doslova vysazená na třpyt a lesk? Módní řetězec H&M nabízí šaty ideální pro jarní období. Ležérnější šaty ve starorůžové barvě pořídíš na www.selectfashion.co.uk jen za 480 korun.

Šaty
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)Chystáš se na společenskou akci, nechce se ti za šaty vyhazovat tisíce a přece jen se chceš blýsknout? Můžeš mít doma ty nejlepší šaty z levnějších internetových obchodů. Mne nejvíce zaujaly šaty se třpytivým korzetem a skládanou černou sukní za cenu 570 korun. Ty jsou ideální jak na narozeninovou party, tak na společenskou akci ve vyšší společosti. Pokud toužíš po krémovějších barvách, vsaď na sladce růžové nadýchané šaty, ve kterých na sto procent zazáříš.

Šaty
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)Internetových obchodů je opravdu hodně
Internetových eshopů je mnoho a nabízejí pestrý sortiment. Mohla sis všimnout, že mezi blogerkami se staly velice oblíbenými, protože je jasné, že žádná se nechce na ulici potkat s člověkem, který bude mít stejný kus oblečení.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jarní módní trendy v českých obchodech
Modrá bude barvou jara: co nenechat v obchodě?

Tipy na dobré e-shopy ti ráda prozradím:
www.bankfashion.co.uk
www.asos.com
www.romwe.com
www.axparis.com
www.missselfridge.com
www.houseoffraser.co.uk
www.janenorman.co.uk
www.dorothyperkins.com
www.2cute2trendy.com9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •