Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Šortky s vysokým pasem aneb high-waisted shorts se staly za poněkud krátkou dobu velmi populární. Máš na ně odvahu?

Šortky s vysokým pasem - hot or not?

Šortky s vysokým pasem
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Šortky s vysokým pasem
aktualizováno 11.08.2012, 00:00 | 11.08.2012, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Šortky s vysokým pasem aneb high-waisted shorts se staly za poněkud krátkou dobu velmi populární. Máš na ně odvahu?

Tento trend sem přišel jednoznačně od skandinávských blogerek - můžeš si toho všimnou jak na Kenze Zouiten (www.kenzas.com), tak na Auroře Mohn (www.auroramohn.blogg.no). Jedná se především o trend z osmdesátých let, ale jak vidíš, módní trendy se pořád vrací.

S čím šortky kombinovat? Jak už jsem řekla, inspiraci můžeš hledat na nejrůznějších módních blozích. Ke klasickým šortkám s vysokým pasem se nejčastěji nosí krátká tílka nejrůznějších barev. Můžeš si dokonce domluvit tílka krátká až k pupíku. Pokud sháníš nějaká volná tílka jak s nápisy, tak bez, doporučuji ti navštívit švédský módní řetězec H&M nebo oblíbený obchod blogerek Topshop. Nejenom že tílko pořídíš ve skvělém provedení, ale také za super cenu.

 

Šortky s vysokým pasem
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Ale nejen tílka mohou být vhodnou volbou. Zkus také průhledné halenky doplněné podprsenkou bez ramínek. Nevíš, jakou zvolit obuv? Pokud vůbec nevíš, jak outfit začít, takový nejběžnější se skládá z: tílka, šortek, tenisek (vhodné jsou Convers) a hodně masivních šperků.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Ukaž nožky v sexy šortkách
Víme už teď! Co se bude nosit na podzim

Pokud si troufáš na šortky s vysokým pasem, ale máš políčeno na jinak barevné a podobně, na stránce www.pinteres.com, www.svpply.com nebo na www.www.etsy.com si určitě z nabízeného sortimentu něco vybereš.

Chystáš se o prázdninách do zahraničí? Z mé vlastní zkušenosti ti doporučuji navštívit butik Bik Bok - nejvíce se nachází ve Švédsku a Norsku, kde tyto kraťasy jak bílé, tak duhové, ale i okované či protrhané pořídíš od 299 SEK/NOR to znamená necelých 1000 CZK.11 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •