Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Vyzkoušela jsi už mnoho různých kosmetických produktů, ale stále máš pocit, že tvá pleť nutně postrádá hydratační složky? Hlavně teď v zimě si na to dej pozor.

Tip: Hloubkově čistící krém s kyselinou hyaluronovou

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 27.01.2017, 00:00 | 27.01.2017, 12:18 | Annette Krubner/Krasna.cz

Vyzkoušela jsi už mnoho různých kosmetických produktů, ale stále máš pocit, že tvá pleť nutně postrádá hydratační složky? Hlavně teď v zimě si na to dej pozor.

Pleť bys měla hydratovat především přes letní horké dny, kdy je kvůli sluníčku a teplu vysušená. Hydratace přes zimu je samozřejmě také nutná, ale to je v jiné podobě. Pokud bys teď používala například hydratační séra a vylezla s natřeným obličejem do toho mrazu, vsaď se, že by ti na obličeji sérum zmrzlo. Přes zimu je ideální používat například krémy s včelím voskem, které je nejenom zvláčňující, ale také ochranný.

Ale to úplně není to, co ti tímto článkem chci říct. Nedávno jsem narazila na produkt Hyaluron Wash Cream, který je ideálním pomocníkem pro dosažení obnovy pružnosti pleti a buněk.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dokonalá pleť za 48 hodin

Speciální péče o dehydrovanou pleť

Trápí tě pleť? A neničíš si ji náhodou sama?

Můj případ: Přes zimu trpím na suchou pleť. Nechce se mi používat ta séra, která jsou ideální spíš na léto. Během zimy používám právě krém se včelím voskem či krém s kyselinou hyaluronovou. Stejně mi přijde, že pleť potřebuje aspoň jednou za týden opravdovou péči a obnovu pružnosti. Vyzkoušela jsem hloubkově čistící a regenerační krém s kyselinou hyaluronovou a byla velice mile překvapena. Jedná se o čistící krém, který má příjemnou konzistenci. Snadno se na pleť nanáší. Tento krém jsem použila už v nutnosti, kdy má pleť volala SOS. Výsledek? Byla jsem překvapena. Potvrzuji hydrataci, svěží vzhled a obnovu pružnosti.

Myslím, že určitě není na škodu ho vyzkoušet. Pro mě je to takový malý zachránce, když má pleť opravdu volá o pomoc.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •