Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Patříš mezi ty, kterým se neustále tvoří pupínky, a už jsi z toho poněkud zoufalá?

Trápí tě akné? Vyřaď mléčné výrobky

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 21.01.2017, 00:00 | 21.01.2017, 00:00 | Anette Krubner/Krasna.cz

Patříš mezi ty, kterým se neustále tvoří pupínky, a už jsi z toho poněkud zoufalá?

Pokud jsi vyzkoušela i různé produkty pro jejich redukci a nic, mám pro tebe jeden, možná objevený/neobjevený tip. Pokud se chceš opravdu zbavit nepěkných pupínků, vynech ve svém jídelníčku všechny možné mléčné výrobky.

Znám případ, kdy jedna slečna na akné vůbec netrpěla, ale po vysazení antikoncepce se jí pleť rapidně zhoršila. Vyzkoušela všechno možné, ale nemohla se jich zbavit, stále se jí tvořily nové. Na druhou stranu konzumovala hodně mléčných výrobků. Došlo jí, že ta příčina spočívá v pojídání všeho, co obsahuje mléčné bílkoviny. Tak se jednoho dne rozhodla, že tyto potraviny zkusí vyřadit a světe div se, akné se nejenom zlepšilo, ale přestalo se i tvořit.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dieta podle krevní skupiny: Víš, co (ne)smíš jíst?

Zaručené shazování kil: Odstraň z jídelníčku vše bílé!

Mléko - škodí, nebo pomáhá?

Je to možné?

Ano. Nejhorším „zabijákem“ je odstředěné mléko, které akné ještě zhorší, následuje plnotučné a „nejméně“ škodlivé je polotučné, tam dochází jen k mírnému progresu zhoršení akné. Doporučuji vyřadit i smetanu či tvaroh.

Neříkám, že už nikdy nesmíš konzumovat mléčné výrobky, ale jestli si chceš pomoct nějakou přírodní cestou, zkus toto.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •