Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Netušíš, jak ozdobit své nehty? Barevným lakem, nebo nějakou nálepkou na nehty? Pokud nevíš, jak udělat své ruce zajímavé, třeba ti tu zde padne něco do oka.

Využij nehty jako doplněk či učební pomůcku!

Nehtový design
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Nehtový design
aktualizováno 24.10.2011, 01:03 | 24.10.2011, 00:45 | Bára Vacková/Krasna.cz

Netušíš, jak ozdobit své nehty? Barevným lakem, nebo nějakou nálepkou na nehty? Pokud nevíš, jak udělat své ruce zajímavé, třeba ti tu zde padne něco do oka.

Jako první přicházejí na řadu nehty s praskajícím lakem (obrázek pod titulkem článku). Je to asi nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak zvýraznit své drápky. Není na tom nic těžkého, i když se na první pohled může zdát, že za tím byla spousta práce. Ale opak je pravdou.

Na tyto skvělé nehtíky stačí mít po ruce pouze bílý (spodní) lak, vrchní (průhledný) a nakonec lak, který způsobuje právě toto praskání. K rozpraskání ti pomůže například lak Golden Rose - Graffity nail art, který koupíš za 49 korun v drogerii.

A jak docílit tohoto vzhledu? Nejdříve musíte nanést spodní vrstvu (bílou), poté vrstvu praskajícího laku a nakonec průhledný vrchní nátěr, protože lak Golden Rose - Graffity nail art je matný.

Nevěřila jsem, že to opravdu bude fungovat. Jen mi běželo hlavou:" Jééé, další lak, který vypadá krásně, a pak z toho vyjde jako propadák." Ale musím říci, že jsem byla s výsledkem doslova ohromena! Všichni mi nehty moc chválí, protože to vypadá skutečně moc dobře

Další nails design nese název: Naznač směr

Tento design je opravdu jednoduchý, ale efektivní. Stačí pouze tmavý podkladový lak, a poté světlým lakem nakreslit šipky v různých směrech.

Nehtový design
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Jako tahák :-)

A jako třetí možnost tu máme nehty jako tahák. Proč používat na vzorečky papírky, které akorát můžeš ztratit a učitel ti na ně může lehce přijít. Využij svých nehtů! Můžeš si na ně napsat různé matematické, chemické i fyzické vzorečky a do češtiny třeba druhy vedlejších vět a vztahy mezi větami hlavními. Čím menší písmo na nehtech použiješ, tím to bude nenápadnější.

Nehtový design
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Pro fotku jsem použila koncovky pro názvosloví oxidů, aby bylo jasně čitelné, co je tam napsáno. Takže čím menší, tím lepší. A řekněme si sami, kdo z učitelů kouká na vaše nehty? Řekla bych, že nikdo...12 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •