Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Co si kluk ve skutečnosti myslí, když ti píše? Dám ti několik tipů, které ti pomůžou prohlédnout ho.

Prohlédni jeho komunikaci

Dívka u počítače
zdroj: Thinkstockphotos Dívka u počítače
aktualizováno 27.04.2017, 00:00 | 27.04.2017, 00:00 | Bekky/Krasna.cz

Co si kluk ve skutečnosti myslí, když ti píše? Dám ti několik tipů, které ti pomůžou prohlédnout ho.

"Máš přítele?"

 

Má o tebe zájem, na druhou stranu pokud napíšeš ano, zřejmě už se neozve.

 

 

"Nemáš fotku v plavkách?"

 

Chtěl tě požádat o fotku ve spodním prádle, ale nechce, abys ho brala jako úchyla. Plavky jsou nějakým způsobem lepší varianta, přestože uvidí to samé.

 

 

"Já taky. Já taky."

 

Má všechny stejné zájmy jako ty? Na všechno říká, že on taky? Zřejmě je jen dobrý psycholog a ví, že zrcadlením si tě nakloní. Není to množství společného podezřelé?

 

 

"Dobré ráno. Co jsi jedla? Co děláš? Dobrou noc. Spíš?"

 

Píše pořád? Opravdu o tebe stojí. Ale pozor. Jestli je nervózní, když mu neodepíšeš hned, nebo tě rovnou podezírá, že jsi s někým jiným, rychle od něj pryč! Stalkera ani žárlivce nepotřebuješ.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co se klukům nejvíc líbí na holkách?
5 dobrých důvodů, proč se kluci nechtějí vázat
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdo má při seznamování udělat první krok, dívka nebo kluk?

 

 

"Jsi nejkrásnější na světě."

 

Ženy přece milují lichotky a taková větička zabere vždycky. Pokud tě soudí jen z fotek, pozor na něj. Nenaleť na záplavu lichotek o svém vzhledu. Zřejmě nejsi úplně nejkrásnější na světě, ale on myslí, že tě takhle jednoduše dostane. Ovšem jestli jste zamilovaný páreček, pak k tomu růžové brýle patří.

 

 

"Ona je hrozná."

 

Jakékoliv pomlouvání jiné slečny je vždycky podezřelé. Jak víš, že takhle nemluví před jinými o tobě? Chce, aby sis připadala lepší než ostatní a výjimečná a byla mu vděčná, že si tohle o tobě myslí. Čím více pomlouvá a hází špínu, tím rychleji bys měla zpozornět.

 

 

"Jsi milá."

 

Jde na to pomalu, nechce tě vyplašit. Anebo už zjistil, že budete jen kamarádi a bude tam nějaké „ale“, kterým konverzaci ukončí.

 

 

"To je zajímavé."

 

Pravděpodobně ho to vůbec nezajímá, ale chce přerušit tvůj monolog a zkusit přejít na jiné téma. Pokud ho to, co říkáš, opravdu zajímá, neřekne, že je to zajímavé, ale bude ti pokládat doplňující otázky.

 

 

"Já jsem…"

 

Začíná stále věty zájmenem já? Já jsem, já bych, já mám. Zajímá se více o sebe než o tebe. Rád se poslouchá a ty ho až tak nezajímáš. Tahle konverzace nemá velký smysl.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •