Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Balzámů na rty najdeš v drogeriích i mimo ně všude dost. Jaké jsou a které jsou nejlepší?

VLOG: Velká recenze balzámů na rty

Vložit video na:

aktualizováno 14.10.2016, 06:00 | 14.10.2016, 06:00 | Bekky/Krasna.cz

Balzámů na rty najdeš v drogeriích i mimo ně všude dost. Jaké jsou a které jsou nejlepší?

W7 Lip Bomb

Designem připomíná EOS, obal je na šroubování, což osobně nepreferuji. Celkově je větší, takže do malého psaníčka není úplně ideální. Balzám voní po jahodách, hezky se nanáší, vzniká relativně hutná vrstva, takže je cítit, že na rtech něco máš. Rty jsou příjemné, hladké a pocitově vyživené.

Hodnocení: 4*

Essence Kiss Care Love

Design a obal je naprosto klasický. Vytáčecí tyčinku seženete v několika barvách a vůních. Osobně mám nejraději oranžovou ovocnou a fialovou. Vůně je na tomhle balzámu jedna z nejlepších věcí. Balzám je to celkem normální, co se mi líbí, je hodně hutný a to i po nanesení na rty, takže je může lépe vyživit.

Hodnocení: 4*

Dermacol Love SPF 15

První balzám z této řady, z původní řady, je s tyčinkou vyřezanou ve tvaru srdíčka. Tento osobně mi moc nevyhovuje, protože tyčinka právě kvůli jejímu srdíčkovému tvaru náchylná ke zlomení. Další mínus vidím v její ne zrovna příjemné vůni. Na rtech vytváří nádech barvy, ale není příliš příjemný.

Hodnocení: 2*

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak zachránit vysušené a popraskané rty

DIY: Vyrob si voňavý balzám na popraskané rty

Balzámy na rty: Nešlápni vedle!

Druhý balzám z řady Dermacol Love je už klasický kulatý balzám, i když je lehce zabarvený, nebarví nijak zvlášť. Hlavní bonus oproti předchozímu vidím v příjemné vůni a také v provedení, včetně obalu. Balzám je celkem příjemný na rtech, ale pro vytvoření soustavné vrstvy musíš přejíždět po rtech vícekrát. Bonus vidím v SPF 15, který je skvělým pomocníkem na léto.

Hodnocení: 3,5*

Honey

Tento balzám zřejmě nejde získat v obchodě, ale ráda bych na něm ukázala, jak by měl podle mě vypadat ideální výživný balzám na noc. Nemá vůni, takže tě před usnutím nebude nic rušit. Balzám je hutný, na rtech vytvoří silnou výživnou vrstvu, která dokáže i s popraskanými rty přes noc udělat zázraky.

Lip Smacker CocaCola

Klasická vytáčecí tyčinka, ovšem s naprosto perfektní vůní i chutí Coly. Vážně! Chutná jako Cola! Balení připomíná lahev Coly, je ale trochu tenčí než klasické balzámy. Lip Smacker je na rtech velmi příjemný, ovšem vůně vás nutí rty si olizovat, takže těžko říct, jestli na rtech něco stihne udělat, než ho slízáš celý. Každopádně, nápad se mi velmi líbí. Další varianty jsou Sprite a Fanta, takže si může každý vybrat, jaký nápoj má nejraději.

Hodnocení: 5*

Rival de Loop Fruity Lip Balm

Ovocný balzám v malém praktickém balení, který můžeš dát kamkoliv. Balení je ovšem také trochu dětinské. Balzám je barvený, krásně ovocně voní, na rtech je příjemný, ale nedělá příliš silnou vrstvu. Nepřijde mi, že by nějak zvlášť vyživoval, ale je příjemný.

Hodnocení: 3*

Kik Lip balm

Balzámek v designu podobném EOS, ale menší. Kulička je šroubovací, často se někam zaběhne, když ji nepoložím na správnou stranu, kde je kulička zploštělá. Balzám voní po mangu, ale mají ještě další varianty. Vůně není nijak výrazná, je jemná. Balzám je čirý a na rtech příjemný. Ovšem, když se s balzámem dostanete na úroveň balení, musíte do něj sahat prsty, což není optimální.

Hodnocení: 3*2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •