Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nivea přišla s novou repair řadou která ti má pomoct zachránit poškozené vlasy, ale proto, abys své vlasy opravdu zachránila, musíš o ně také správně pečovat!

Zachraň své vlasy Niveou a správným umýváním!

Mytí vlasů
zdroj: Thinkstockphotos Mytí vlasů
aktualizováno 27.02.2016, 00:00 | 27.02.2016, 00:00 | Bekky/Krasna.cz

Nivea přišla s novou repair řadou která ti má pomoct zachránit poškozené vlasy, ale proto, abys své vlasy opravdu zachránila, musíš o ně také správně pečovat!

Máš poškozené vlasy a potřebuješ s tím něco dělat? Ještě jsi nenašla kvalitní péči? Mám pro tebe tip na šampon a kondicionér za rozumnou cenu, které ti s tím pomůžou.

Repair & Targeted care šampon a kondicionér

Nivea Pečující kondicionér a šampon pečují o suché, namáhané vlasy všech typů. Je vhodný pro krátké i polodlouhé vlasy. Jeho inovativní složení je založeno na technologii Kera Detect. Tekutý keratin chrání vlasy před vnějším poškozením. Panthenol posiluje vlasy zevnitř a zajistí jejich pružnost. Kondicionér usnadňuje rozčesávání. Zároveň je inovativní v tom, že se zaměřuje přímo na poškozená místa.

Moje zkušenosti

Se značkou Nivea jsem už zkušenosti měla, používala jsem jejich péči na barvené vlasy, když jsem si je ještě barvila. Teď jsem vyzkoušela tuhle repair řadu a musím říct, že jsem překvapená, jak krásné mám vlasy. I když nebyly moc zničené, měla jsem suché konečky a teď je to daleko lepší. Už po prvním použití jsem měla vlasy daleko hebčí a perfektně se rozčesávaly. Po delší době se mi zlepšila kvalita vlasů, tolik se mi nemastí, dokonce si je teď umývám o den déle než předtím.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Suché a poškozené vlasy: vrať jim život!

Vlasy zničené barvením? Jak o ně správně pečovat

Domácí masky na vlasy: Dej sbohem suchým a roztřepeným konečkům!

Menším problémem je pro mě jen to, že mi na vlasech po použití kondicionéru moc nedrží účesy, ať už vlny nebo vyžehlení, ovšem pokud máš poškozené vlasy, měla by ses takovým procedurám vyhnout a pak ti tahle malá chybička nebude vadit.

Jak si správně vlasy umývat?

Poškozené vlasy nesmíš ještě více zatěžovat. Správné umývání je základ. Podle kadeřnic by mělo mytí trvat zhruba deset minut a důležité je mít správné přípravky a teplotu vody. Šampon nanášej nejdříve na pokožku hlavy a pak vmasíruj do délek. Řádným promasírováním hlavy odstraníš maz a odumřelé buňky z pokožky a navíc se příjemně uvolníš. Pokud si vlasy nemyješ často, tak je vhodné si proceduru se šamponem zopakovat ještě jednou. Voda by měla být vlažná, ne moc horká.

Teď už je na řadě kondicionér. Pokud máš vlasy zdravější, nenechávej ho na hlavě moc dlouho, vlasy by se ti mohly mastit. Stejné je to i s maskami a zábaly, ty jsou pro opravdu poškozené vlasy, ne na každodenní použití. Nejdůležitější je šampon i kondicionér pořádně vypláchnout, když ti ve vlasech zbudou zbytky, můžou se ti tvořit lupy.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •