Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Z dívčích románů, kde se dívka zamiluje a je z toho láska na celý život, jsi už vyrostla? Zkus román o ženě pro ženy.

Začti se do Hvězd nad Amsterdamem

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 25.01.2017, 00:00 | 25.01.2017, 00:00 | Bekky/Krasna.cz

Z dívčích románů, kde se dívka zamiluje a je z toho láska na celý život, jsi už vyrostla? Zkus román o ženě pro ženy.

Úvod do děje

Známou slovenskou zpěvačku trápí špatný vztah s manželem, situace se vyostří ve chvíli, kdy odhalí jeho nevěru. Najednou bilancuje nad životem, do kterého vstoupí mladší muž a ukáže jí ráj na zemi, ale ani tenhle vztah její život nezmění navždy…

Moje hodnocení


Děj je zpočátku utahaný a Miriam se pohybuje někde mezi realitou a svými myšlenkovými pochody. Autorka používá hodně stejných myšlenek jen v různých obměnách a na můj vkus dost zbytečných popisů celkem nepodstatných věcí i líčení přírody. Kniha začíná být zajímavá někde kolem poloviny, kdy se skutečně rozhýbe. Najednou ti ale dá pocit, že víš, jak to skončí. Děj se v krátké chvíli ještě několikrát otočí tak, že si to třikrát rozmyslíš. Nakonec tě možná zklame tak jako mě, ale jen kvůli snaze ukázat v závěru sebevědomou samostatnou ženu. Což si snad autora mohla odpustit.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Venku zima, doma se nudíš? Ponoř se do čtení!

Na dlouhé čtení: Lístky ve větru

Jak stihnout přečíst povinnou četbu?! Návod pro ty, které čtení nebaví

Z přebalu knihy

I celebrita je jenom žena a každá žena touží po lásce. Krásná, slavná a úspěšná zpěvačka Miriam Sternová žije jako ve zlaté klícce. V ideálním manželství, luxusu a přepychu. V jejím soukromí jí ale něco schází... Jednoho dne jí zkříží cestu šarmantní cizinec a její svět se v základech otřese. Vzdá se Miriam všeho, čeho dosáhla, a podlehne citům k podstatně mladšímu muži?

O autorce


Martina Monošová, slovenská spisovatelka, charakterizuje svou tvorbu jako příběhy z reálného života. Věří, že v jejích knihách čtenářky najdou klíč k vnitřní svobodě a životní rovnováze.

Název
: Hvězdy nad Amsterdamem
Autor
: Martina Monošová
Nakladatelství: Brána
1. vydání
224 stran
pevná vazba
2016

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •