Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Holky rády nakupují. Aby tě však takový nakupovací tah úplně nezruinoval, je důležité nakupovat s rozmyslem. Takže vám teď zkusím trošku poradit a napíšu pár malých rad, jak nakupovat .

13 rad pro nakupování

aktualizováno 11.09.2011, 00:00 | 11.09.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Holky rády nakupují. Aby tě však takový nakupovací tah úplně nezruinoval, je důležité nakupovat s rozmyslem. Takže vám teď zkusím trošku poradit a napíšu pár malých rad, jak nakupovat .

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Michaela Kmeťová

www.michelleeee.blog.czSamozřejmě, že to není všechno, takových rad existuje na internetu opravdu spousta, takže jsem vám sepsala ty nejdůležitější. Tady jsou:

1. Kupuj si jen to, co se ti líbí již na první pohled. Pokud si nejsi jistá, mohlo by se stát, že utratíš peníze za něco, co nebudeš ve finále vůbec nosit.

2. Kupuj si oblečení v barvách, které se ti budou hodit k tomu, co už máš doma.

3. Než se vydáš na velké nákupy, podívej se, co již doma máš. Pak se ti totiž nestane, že by sis koupila třeba třetí topík stejného střihu nebo barvy.

4. Je pár kousků oblečení, které by měla mít ve skříni každá holka. Patří k nim například bílý top, propínací svetřík nebo třeba halenka. Ty se hodí ke všemu a můžeš je oživit doplňky.

5. Pokud nemáš peníze na tričko nebo nějaké oblečení, a přesto chceš nový outfit, kup si doplňky. Stačí třeba barevný pásek nebo šátek a z obyčejného nudného outfitu máš kombinaci jako z magazínu.

6. Spousta holek si vybírá dlouho trička nebo kalhoty, zato ovšem rychle odbydou spodní prádlo. Zvláště podprsenky ti musí perfektně sedět.

7. Na nakupování si udělej dostatek času, neodbývej ho ve spěchu.

 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.8. Nikde není psáno, že musíš koupit oblečení hned v prvním obchodě. Dokonce si myslím, že je lepší, když si projdeš obchodů více, aby sis mohla vybrat z větší nabídky.

9. Nakupovat oblečení přes internet je sice pohodlné a nenáročné, nevýhodou však je, že nevíš, jak ti to bude sedět.

10. Nekupuj si oblečení s ohledem na velikost na cedulce, ale s ohledem na to, jak ti sedí. Na cedulku ti nikdo koukat nebude.

11. Nekupuj si boty, aby se ti hodili k jednomu úžasnému outfitu. Takové botky pak budou ležet ve skříni, dokud si nevezmeš onen outfit. Lepší je koupit si neutrální, aby jsi je mohla nosit častěji.

12. Pokud jsi šikovná, nevidím důvod, proč by sis nemohla oblečení a doplňky sama vyrábět. Můžeš pak být pyšná na to, že nejsi jen odkázaná na kolekce obchodních domů.

13. Pokud pocházíš z rodiny, kde máš jen omezený finanční rozpočet, nakupuj klidně v second handu. Můžeš tam najít naprosto úžasné kousky, které tě finančně nezruinují. Druhou variantou je odříct si po určitou dobu všechny věci, které si jinak z kapesného kupuješ, ale nepotřebuješ je. Nakonec na sebe budeš hrdá, že jsi to dokázala a vysněný kousek oblečení ti to bude připomínat.11 hlasů
Vaše hodnocení