Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ten moment, kdy si uvědomíš, že tě přitahují ženy. Co s tím?

Holka na holky? Jsem in, nebo out?

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 28.11.2016, 00:00 | 28.11.2016, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Ten moment, kdy si uvědomíš, že tě přitahují ženy. Co s tím?

Mám se schovávat, či jít hrdě s hlavou ven? Především je důležité mít rád sám sebe, nestydět se za to kým jseš, protože ať už seš heterosexuál či homosexuál, tak jsi člověk a jako každý jiný osobnost.

Nejsi ani výjimečný a ani méněcenný tím, že máš rád stejné pohlaví. Je to přece láska a ta nezná hranice.

Já sama jsem na ženy, ano nestydím se za to, prostě jsem se tak narodila. Nikdo by to do mě neřekl, protože jsem typicky ženská, nenosím flanelové košile, nemám vyholenou hlavu a nepotřebuju denně sedět u piva. Taková je představa spousty lidí, když je holka na holky, tak vypadá a chová se jako kluk. Ano, některé takové jsou, ale je to pouze jen a jen jejich věc. Takhle jsou spokojené, tak je nechme takto žít. Nikdo nemá právo nikoho soudit.

PŘEČTI SI TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Pomoc! Z nejlepší kamarádky se vyklubala lesba

Je každá holka bisexuálka?

VAŠE PŘÍBĚHY: Nemám sexuální orientaci, poslali mě k psychologovi

Uvědomila jsem si svou orientaci plně ve svých 17 letech, to je asi takový ten zlom. Někdo si to připustí dříve, někdo později. Každý jsme individuální. Tušila jsem to dříve, ale ten moment, který rozhodnul, byla první pusa se ženou. To bylo něco neuvěřitelného. Najednou jsem cítila něco, co nikdy předtím. Pak proběhlo nějaké rande a bylo jasno, že to je to, kde jsem se našla. Mé srdce zahoří láskou pouze k ženě.

Jsem tedy in, jak o této orientaci hovoří mnozí lidé? Dívají se na to jako na něco, co se stalo pro mladé trendem. Je těžké pochopit, že homosexualita není nic populárního? Pouze se lidé méně bojí jít s barvou ven, protože je společnost více tolerantní. A těším se na tu dobu, až na to nikdo nebude koukat jako na úchylku, ale vezme to jako přirozenou věc.

Samozřejmě, že já sama nechci a neprosazuji, aby všichni byli homosexuálové, vždyť by zaniknul svět. Jsem ráda za každou heterosexuální rodinu a moc jim přeji ty možnosti, které mají. Jediné za co bych byla ráda, aby si uvědomili, že jsme taky lidé a ať nás přijmou, že jsme se tak narodili a nikomu tím neubližujeme.

Článek pro tebe napsala čtenářka Petra.3 hlasů
Vaše hodnocení