Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Určitě už jsi slyšela o tom, že krása všech modelek je ve skutečnosti jen umění prohnat fotku photoshopem, takže se s tím nebudeme zdržovat.

Ideál krásy aneb je to fakt jenom o vzhledu?!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 19.12.2016, 00:00 | 19.12.2016, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Určitě už jsi slyšela o tom, že krása všech modelek je ve skutečnosti jen umění "prohnat fotku photoshopem", takže se s tím nebudeme zdržovat.

Na krásu neexistuje vzorec, každý se rodí s tou svojí a měl by ji v sobě či na sobě najít (a pokud ji nenašel, pravděpodobně pořádně nehledal).

Míry 90-60-90

Pokud se oháníš krejčovským metrem s tím, že ses dnes nenavečeřela a čekáš úspěch, asi budeš zklamaná. Pravidlo 1.: "pokud to není nutné, nehubni, raději zpevňuj!" Vyzkoušej BLOGILATES , kde pro tebe usměvavá sympaťačka Cassey Ho připravuje cvičení jak na tebou zvolenou část těla, tak i "total body workout" ve kterém procvičíš celé tělo.

Můžeš také navštívit fitko ve tvém městě, já jsem zvolila EXPRESKU , která se zaměřuje na kruhový trénink a cvičení celého těla, kdy je posilování prokládáno kardiem. Cvičení v Expresce nabízí plno výhod a mimo jiné se v rámci Expresky můžeš přihlásit třeba na pilates nebo zumbu a oživit tím svůj cvičební plán!

Umění být dámou


Snažit se být středem pozornosti, vyjadřovat se sprostě a příliš hlučně, to vážně svede každý. Ale být nenuceně přirozená a umět v pravý čas vystoupit s vlastním názorem a argumenty, kterými jej dokážeš uhájit, to tě dostane na vyšší level. Ještě nedávno, když jsem měla sama mluvit před svou třídou, sekala jsem se, zadýchávala a koktala. Aby ses tomu vyhla, přemýšlej nad tím, co řekneš, svůj projev si připravuj, piš osnovy a mluv pomalu a nahlas. Neboj se nesouhlasu a kritiky ostatních, řekni svůj názor a neměj strach rozvinout diskusi. Pomůže ti to při prezentování tvého referátu, u zkoušení a určitě jednou i u pracovního pohovoru.

Další věcí, kterou je třeba připomenout, je chování při seznamování. Je jedno, zda se seznamuješ s někým dospělým či nedospělým, nezbytností je pohled do očí a pevný stisk. Určitě už jsi zažila, když ti někdo podal ruku jako "leklou rybu", hrůza co? Tak se toho vyvaruj. Chůze a sezení s rovnými zády by mělo být samozřejmostí. :-)

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co dnes znamená krása?

Krása začíná u odličování! 4 kroky k dokonalé pleti

KRÁSA JE RELATIVNÍ: Nepatří mezi krásky a fešáky, fotili ale i pro Calvina Kleina!

Všeobecný přehled se počítá


Je to tak týden, co jsem zjistila, že zpravodajství jak ze světa, tak z domova, není vůbec nuda. Věř mi, že ve společnosti a často i u příjmaček na vysokou školu se to náramně hodí! Navíc tvého partnera dost možná jednou přestane bavit věčné žvanění o módě a nákupech, tohle je téma, kterým ho zaujmeš.

Být ostrá, ale nezákeřná


Pokud jsi splachovací, daleko nedojdeš. Kolektiv tě začne vyhledávat jen, když bude něco potřebovat (na tohle pohodlí si lidé rádi zvykají). Ukaž, že ráda pomůžeš, ale nenech lidi brát tvou pomoc jako samozřejmost. Na druhou stranu, když už jednou něco slíbíš, dodrž to! Nebuď mrcha. Teď se mnou možná nebudete souhlasit, tak schválně, napište mi pokud máte jiný názor. Podle mého názoru je "být mrchou" špatné, mohlo by se stát, že se vás lidé začnou bát a odsuzovat vás pro vaši zákeřnost, ale to přeci nechceme. Chceme mít přirozený respekt, to ano, ale tohle přeci není nejlepší cesta k tomu ho získat. :-)

Abych to shrnula, ikdyž na televizních obrazovkách stále vidíme dokonale krásné modelky, ta vnitřní krása a sofistikovanost je klíčová. To ostatní je jenom schránka, ve které vystupujeme. A s tou se dá vždycky něco udělat! :-)


Článek pro tebe napsala čtenářka Eliška.0 hlasů
Vaše hodnocení