Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chcete mít krásné opálení, ale bohužel nemáte ten typ pokožky, který se snadno a rychle opálí? Nevadí!

Jak na krásné opálení?

aktualizováno 21.07.2012, 00:00 | 21.07.2012, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Chcete mít krásné opálení, ale bohužel nemáte ten typ pokožky, který se snadno a rychle opálí? Nevadí!

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Stefanie Boogová

www.beautifulstudio.blog.czI když nemáš pokožku, která se snadno opaluje, můžeš mít pěknou barvu... Je jenom zapotřebí držet se těchto rad. Tak do toho.

Je důležité se před každým opalovaním namazat opalovacím krémem, nejméně s faktorem 30. Pokud nemáte voděodolný opalovací krém, musíte se po každém koupání v bazénu znovu natřít. Opravdu, opalovací krém je hodně důležitý. Přece se nechcete spálit, ale opálit. Ano, když budete na slunci dlouho, spálíte se, ale opalovací krém vás také chrání před rakovinou kůže a máte větší šanci na opálení.

V bazénu nebuďte nikdy příliš dlouho, od vody se odrážejí sluneční paprsky, což je velice nebezpečné, tudíž se velice rychle spálíte. Pokud se opalujete, ať už na dece, nebo na lehátku, je důležité střídat strany, aby bylo opálení rovnoměrné a taky abyste si jednu stranu těla nespálili. Je nebezpečné na slunci usnout, spálíte se, ani nebudete vědět jak.
 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


Ano, je horko, ale když třeba dlouho pracujete na zahradě, nebo jinde na slunci měli byste si dát přes ramena a záda něco lehkého, vzdušného. I při chození po zahradě se rychle spálíte.

Pokud máte opravdu málo pigmentu a tedy velice světlou pleť, která se místo opálení spálí, doporučovala bych být na sluníčku maximálně 2 hodinky, a to až později k večeru. Ne v poledne, protože to je čas, kdy slunce nejvíc pálí a tudíž i spálí.

 

 

Po opalování se určitě namažte krémem po opalovaní. Pokud jste spálení, nebude vás to tolik dráždit.

A teď už jen čekat, jestli se z toho něco vyklube a vy se aspoň trochu opálíte. Pamatujte, každý má naději se krásně opálit, i když nemáte tolik pigmentu. Tak hodně štěstí ;-)
 6 hlasů
Vaše hodnocení