Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Toto stále všude probírané téma nedá spát mnoha dívkám. Každá z nás se chce přirozeně líbit.

Jak nás chtějí kluci?

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 02.01.2017, 00:00 | 02.01.2017, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Toto stále všude probírané téma nedá spát mnoha dívkám. Každá z nás se chce přirozeně líbit.

Každá z nás chce svého "pana božského". Kvůli klukům držíme diety, malujeme se, kupujeme sexy hadříky a snažíme se být svůdné. Je to opravdu to, co kluci chtějí?

Zeptala jsem se několika chlapců, na co je dívka sbalí a co je naopak odrazuje.

"Dívka mě sbalí na dobrý a chování. Musí mít úsměv a musí hezky vonět. Líbí se mi, když je trochu stydlivá.Odrazuje mě, když se snaží bejt tvrdá, chce se prát (ano i takový jsou) a hlavně se straním holek, které chtějí být za každou cenu středem pozornosti."

Kevin (17 let)


"Holka mě sbalí hlavně na normální chování. Žádný přetvářky! Musí bejt hodná, na nic si nehrát a důležitý je, aby se uměla bavit a ne aby seděla v koutě. Na holkách nesnáším namyšlenost, egoismus, přetvářku, faleš, lži a hlavně podvody!"

Tomáš (22 let)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Co na nás kluci doopravdy zbožňují?

Na co kluci OPRAVDU zabírají

Souboj pohlaví: V čem jsou holky lepší než kluci

"Holka mě dokáže dostat na intelekt. Když má chování a řeč na úrovni. Dokáže mě dostat na krásné oči a úsměv a taky na vtip. Odpuzujou mě holky, který jsou jak přes kopírák, nemaj vlastní styl ani svojí hlavu! Nejvíc jsou mi odporný holky, který dnes jsou každý víkend na diskotéce a líbaj se tam s každým druhým klukem."

Daniel (20 let)


Když shrneme výpovědi těchto kluků, můžeme si všimnout, že se téměř neliší i přes věkové rozdíly. Každý kluk chce přirozenou milou dívku, která si o sobě nic moc nemyslí. O vzhledu se téměř žádný nezmiňoval, takže nebuď tuctová, mile se usmívej, chovej se přirozeně a je tvůj! :)

Článek pro tebe napsala čtenářka Veronika.0 hlasů
Vaše hodnocení