Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Patříte i vy k holkám, co nejsou nejhezčí a potřebují se svého vzhledu nějak zbavit?

Jak podtrhnout svou krásu

Krása
zdroj: Thinkstockphotos Krása
aktualizováno 17.11.2014, 00:00 | 17.11.2014, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Patříte i vy k holkám, co nejsou nejhezčí a potřebují se svého vzhledu nějak zbavit?

Pokud ano, tak čtěte dále. Je to jen 5 tipů a navíc nejde o velké změny, jen o podtrhnutí toho krásného, a navíc jde o to, jaká část těla se vám nelíbí.

Máte krásné oči?

Sáhněte po lince, stínech a řasence. Asi si říkáte, že je to celkem blbost, malovat si to, co máte právě krásné, ale ono jde o to krásné věci podtrhnout a zvýraznit. Linka může být černá nebo v neonových barvách. Dost IN je teď kouřové líčení (když ale budete mít kouřové líčení, je dobré používat pouze černou linku. Když budete mít zelené stíny, můžete zvolit neonově zelenou linku). A řasenkou jen prodloužete řasy.

Máte plné rty? 

Nejlepší je červená rtěnka. Toto je rada i pro lidi, co nemají plné rty. Stačí vzít korektor a přejet po okraji rtů. Vzít konturku a rty můžete tedy přetáhnout. Navíc červená rtěnka podtrhne plnost vašich rtů a každý kluk se za vámi otočí.

Máte-li tlustý obličej?

Opticky ho zeštíhlete bronzerem. Bronzer miluju, protože mi vždy opticky zeštíhlí obličej a já vždy vypadám lépe než ve skutečnosti. Proto vy, co máte tlustý obličej, bronzeru se nebojte - je to úžasná věc!

PŘEČTI SI TAKÉ: 

Tajemství dokonalých rtů aneb Jak se správně nalíčit
3 pravidla pro přirozený vzhled
Jak rychle zamaskovat unavenou pleť

Jste bílá jako stěna?

Použijte tvářenku. Pokud chcete vaší tváři dodat šmrnc, použijte tvářenku. Jen si dejte pozor na výběr tvářenky. Nějaká meruňkově - oranžová bude ideální. Dávejte si pozor na růžové tvářenky. A tváře můžete vylepšit rozjasňovačem, který tvářím dodá to pravé.

Máte krásné dlouhé vlasy?

Rozpustit a narovnat. Není to vždy pravidlem, ale většinou se vlasy prodlouží po narovnání. Hlavně krásné dlouhé vlasy neschovávejte stále v drdolích a nudných culících. Občas jim dejte volnost uvidíte vaši změnu.

TĚLO NEŘEŠTE!

Pokud máte široké boky, vy víte co s tím dělat, a nikdo za vás hubnout nebude! Rozhodnutí je pak už na vás!

Doufám, že se Vám můj dnešní netradiční článek líbil.

Článek pro tebe napsala blogerka Charlotte z blogu charlottemon.blog.cz.6 hlasů
Vaše hodnocení