Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Hlavní je jen jedno... Kluka balíš ty, ale on musí mít pocit, že tě balí on.

Jak sbalit kluka

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 26.09.2016, 00:00 | 26.09.2016, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Hlavní je jen jedno... Kluka balíš ty, ale on musí mít pocit, že tě balí on.

Prvním náznakem - dobrým náznakem, že jsi mu nějakým způsobem sympatická, je například, když tě pozve na panáka. Je to sice dětinské, ale oni to berou jako velký krok.. a to dost často.

Ale to předbíhám.. Jsme ve fázi, kdy se ti někdo líbí. Neznáš jeho jméno, počet kreditních karet ani nic.. A co udělat. Hlavně si stále nech rezervu, kdy z toho můžeš odejít. Když se na první moment jeví jako sympaťák, tak to může být pěkný tragéd. Aby si tě všiml a mohl tam proběhnou takový první kontakt, tak je potřeba takzvaný "očing". Je to sice ohrané, ale zkus neznámému člověku koukat déle do očí a navíc neuhnout, když se koukne i on.. Tato taktika funguje i na už dříve známé objekty. :)

Tak se dostanete do hovoru! Snaž se normálně dýchat, ať ti nezrudne fasáda. :-) Buď milá, sympatická a hlavně svá. Spíš radši nemluv moc, než abys mu na otázku - jak se máš, řekla děj uplynulých týdnů a on po minutě zíval. Pamatuj, že když se začne rozhlížet, tak ho to asi moc nebaví :-) začni třeba - ve škole (práci) toho bylo teď moc, ale baví mě to. A hned se může zeptat jakou školu děláš (práci) a to už pak bude pokračovat dobře. Ptej se i jeho, než abys se mu sama chtěla předvést v tom nejlepším světle. To bude první znak, že nejsi sobecká.

Až se rozloučíte a on nebude chtít tvoje telefonní číslo, tak hned neomdlívej. Třeba si ho zjistí přes tvoje kamarády a bude originální, nebo tě najde na slavném "fejsbuku". Každopádně, pokud se ozve, tak je skoro vyhráno a v případě, že ne, tak počkej tak týden, aby si nemyslel, že jsi nějaká stíhačka a můžeš mu napsat. Ale ne jen tak. Musí mít pocit, že bys mu vlastně vůbec nenapsala, kdybys nechtěla vědět... (a teď chce vymyslet něco, aby ti poradil, ale musíš vědět, že se v tom vyzná) řekl ti, že ho baví dělat s autama? Nebo pracuje v elektru? To úplně nahrává otázce - Ahoj, jak jsme se tuhle bavili, tak jsi říkal, že rozumíš autům a já si teď nevím rady s mým autem (popř. tátovo), tak jsem se chtěla zeptat a blablabla, ty to určitě budeš vědět. Tímto mu dáš lichotku a on se před tebou může předvést, jak je chytrý a když si nebyl jistý třeba jestli ho chceš, tak tímto mu dáš zdravé sebevědomí, aby to alespoň zkusil. Až se pán hezky vypovídá, tak se s nim hned rozluč a třeba až ten den večer, nebo klidně druhý den mu napiš - no a jak se máš? Opět ho nech vypovídat, on se tě zeptá na auto a teď už je na něm, jestli bude pokračovat v normální konverzaci.

Když ne, tak ho asi nezajímáš ani potom.. Ještě když ho pak někde potkáš, tak můžeš dát "očing", řekněte si ahoj, ale opět už to nech na něm.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Flirtuje, balí tě, nebo si jen povídá? Zjisti to!

Kluci se holek bojí, věříš?

Tvé i jeho balící finty. Co funguje a co ne

No řekni - chtěla bys někoho, kdo za zrbou pořád dolejzá a pořád ti píše a pořád se směje jak měsíček na hno.. ? :-)

Proto i když si spolu pak budete pravidelně psát, tak to je výhra. Hlavně se nezapomeň v smskách na něco ptát, nebo ji neodesílej, když si nejsi jistá, že k tomu tématu má co říct. Tak se mu bude psát dobře a začneš ho zajímat ještě více. A slohy taky nejsou dobré.. Chlapy to pak spíše otravuje. Ty si přečtou první řádku a odpoví na jednu otázku, kterou si zrovna pamatují. Sms napiš první pouze jednou za čas. To myslim třeba ob dva - tři dny. Aby neměl pocit, že bys ho do něčeho tlačila. A když ti napíše, tak odepiš až po pořádné chvííííli, ale vykompenzuj to tím, že budeš milá.

A ještě tu máme něco.. Když jsi fakt hezká, ale jako opravdu! A když je ten tvůj idol takzvaný vůdce smečky, tak se zaměř na jeho méně známého a ošklivějšího kamaráda. Tím se dostaneš i ke svému idolu, kdy si tě tímto všimne a bude mu divné, že nejdeš po něm, ale po tom kamarádovi.. Budeš ho zajímat. Ještě, když s ním občas dáš očing. A to zaručeně.

Tak šťastný lov!

Článek pro tebe napsala blogerka Lia z blogu vrbaweb.blog.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení