Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tak to se budeš muset s ní od znovu naučit žít, pokud tedy sama kluka nemáš.

Když si kámoška najde kluka

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 12.12.2016, 00:00 | 12.12.2016, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Tak to se budeš muset s ní od znovu naučit žít, pokud tedy sama kluka nemáš.

Čekej, že ti o něm bude pořád mluvit, hlavně o tom, jak ho miluje, a pokud jste dobré kamarádky, tak i o tom, co dělají.

Nejhorší na tom ale bude, že už na tebe nebude mít čas, tím myslím jít s tebou ven, a když už půjdeš, tak tam budeš dělat křoví. Někdo může mít "lepší" kamarádku, která si na tebe najde čas (mně se teda nestalo, od té doby, co má kluka, aby jsme šly ven jen my dvě sami).

A když ty sama začneš mluvit o nějakém klukovi a dvakrát řekneš, že je boží, tak se na tebe osočí, že jsi to už říkala a bla bla bla. A potom si stěžuje, že já ji nahrazuji, když jdu ven s někým jiným.

Rady:

- Najdi si také kluka, ale ne kvůli tomu, že ona má, ale třeba ti to pomůže se odhodlat napsat klukovi, který se ti líbí.

- Pokud už ti leze na nervy, že pořád říká dokola ty samé věci, tak jí to řekni. Nebo ji prostě vyslechni, a budeš šťastná s ní, což je jediné, co ti asi zbývá.

- Poslouchej, můžeš se i přiučit.

- Pokud na tebe nemá čas, tak jí to rázně řekni a domluvte se na dni, který budete jen spolu a užívejte si času, kdy jste jenom vy dvě.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jím to samé jako kamarádka, ale tloustnu. Jak to?

Kamarádka začala chodit s tvým ex. Co teď?

VAŠE PŘÍBĚHY: Nejlepší kamarádka mě okradla

- Chodte ven spolu, klidně i s jejím klukem, ale řekni, že tam chceš ještě někoho.

- Když se budeš chtít též rozplývat o nějakém klukovi, rozplývej se. Máš na to právo, a když tě nebude chtít poslouchat, tak ji taky neposlouchej či jí také řekni, že tamto už říkala.

- Myslí si tvoje kámoška, že ji nahrazuješ? Tak si o tom promluvte a zjistíš, že na obou stranách jsou skulinky, které vyřešíte.


Článek pro tebe napsala čtenářka Gabriela.1 hlasů
Vaše hodnocení