Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nikdy, nikdy, přísahám nikdy mi takhle nikdo neublížil. Kvůli tomuhle blbečkovi jsem se rozešla se svým tehdejším přítelem.

Láska je nejnádhernější věc na světě

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 24.10.2016, 00:00 | 24.10.2016, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Nikdy, nikdy, přísahám nikdy mi takhle nikdo neublížil. Kvůli tomuhle blbečkovi jsem se rozešla se svým tehdejším přítelem.

 Byli jsme spolu půl roku a bylo to fajn a mohla jsem ho milovat, kdybych to neutla.. Zničil ji, vstoupil mi do života a já jsem bezcitně odkopla fakt moc hodnýho kluka. Kvůli tomuhle blbcovi. Bolí mě jen to, jak jsem mohla někoho ze dne na den odkopnout, kvůli občasnému potěšení bez lásky. Bože.

Vybavilo se mi, jak mi dával naděje. Jak byl romantický. Kypěl sladkýma řečma. Byl na mě hodný, citlivý, vnímavý, poslouchal mě, hltal mé oči, a pak mi řekl, ať na všechno s ním zapomenu. JAK? Proboha jak. Vždyť jsem se kvůli němu změnila, přestala jsem věřit na lásku a na vztahy. Věřila jsem jen na kamarádství s výhodama a že to je prostě nejlepší. Ukamenujte mě, máte plné právo. Ano jsem fakt úplně blbá. Já do něj byla až po uši. Milovala jsem jeho vysokou postavu. Milovala jsem jeho hubené tělo. Jeho přiblblý úsměv. Jeho vtipný hlas. Jeho "humor". Zamilovala jsem se do něj, i když není nijak hezký ani zajímavý.

Podělával mě. Tahle "růžová" se hodí do vztahu. Neokořeňujte s ní něco, co nemá budoucnost, co je jen přechodné, protože na vztah se necítíte. Samozřejmě, že on se necítil, neměl by čas opatrovávat si holku. Je mistr ČR v jedné z disciplín a to vyžaduje účast na mnoho akcích.. I na mě kašlal a to mě ničilo.

PŘEČTI SI TAKÉ:

8 triků, jak si udržet vztah na dálku

Znamení, že váš vztah je nebezpečný

Vztah s cizincem – ano či ne?

Zničil mě. Zničil moje city. Zničil můj mozek tím, že si pár měsíců myslel, že láska neexistuje. Že je to blábol. Ničil mě, a já ho přesto chtěla vidět. Věděla jsem, že dojebe mojí psychiku. Stejně jsem se s ním vídala. Stejně jsem se ho dotýkala.

Dodělal mě tím, když jsem ležela po operaci totálně dodělaná s komplikacemi s bolestmi a on ani nepřišel. Pak jsem ho poslala do p***. Od té doby jsme si nepsali. Když se vidíme, nepozdravíme se. Ignorujeme se. Snažíme se.

Jsem teď tak šťastná, že jsem teď našla přítele, u kterého jsem hned věděla, že mě naučí znovu věřit ve všechno pěkné mezi holkou a klukem. Naučil mě znovu milovat a věřit v krásné. Děkuji ti.Tohle je nejnádhernější věc na světě. Láska. Ať je mezi dívkou a klukem, dcerou a matkou nebo kamarádkami. Nenechte nikdy nikoho, aby vám na ni někdo změnil názor, nenechte si zlomit srdce od člověka, který ani neví co chce.

Potřebovala jsem to ze sebe dostat..
Konečně. Po sedmi měsících jsem se odvážila publikovat.


Článek pro tebe napsala autorka blogu
sisse.blog.cz.2 hlasů
Vaše hodnocení