Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Poslední dobou docela frčí gelové nehty, ale málokdo je vlastně umí vyrobit. Proto píšu vlastní návod, jak je vyrábím já. Zaměřím se na gelovky se třpytkami, ty jsou pro začátečníky nejjednodušší.

Návod na gelové nehty!

Gelové nehty
zdroj: Krásná.cz / čtenářka Gelové nehty
aktualizováno 05.08.2012, 00:24 | 05.08.2012, 00:06 | Krásná.cz / čtenářka

Poslední dobou docela frčí gelové nehty, ale málokdo je vlastně umí vyrobit. Proto píšu vlastní návod, jak je vyrábím já. Zaměřím se na gelovky se třpytkami, ty jsou pro začátečníky nejjednodušší.

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Majlí

www.by-majli.blog.cz


Co budeš potřebovat:
- pilník
- brusný hranolek
- dezinfekci (aby se ti dobře uchytil gel)
- podkladový gel
- modelovací gel
- 2 štětečky
- papírové kapesníčky
- průhledné nalepovací nehty
- zářivkovou pekárnu
- vteřinové lepidlo
- cokoliv na zdobení (kamínky,třpytky)

Postup

1. Zbrousíme nehty pilníkem na gelové nehty co nejvíce do kraje, aby se odstranila i jemná kůžička. Celý nehet takto zmatníme, aby nikde nebylo lesklé místo.

2. Vybereme vhodný nalepovací nehet, aby pasoval přesně na náš nehet a přilepíme ho vteřinovým lepidlem. Ještě ho oťukáme z obou stran, jestli dobře drží a to opakujeme na všech nehtech.

3. Umělé nehty zkrátíme podle toho, jak nám to vyhovuje, a dopilujeme okraje do menších obloučků.

4. Naneseme podkladový gel, ne moc, jen slabou vrstvu, a tak, aby se nedotýkal kůžičky. Vložíte ruku do pekárny, to samé uděláte na druhé ruce.

5. Potom naneseme druhý, a to tvořící gel. Stačí také slabá vrstva a opakujeme stejně jako u podkladového gelu.
 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text, který bude dlouhý zhruba jednu normostranu, zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


6. Na konce nehtů naneseme libovolný lak na gelové nehty a opět pokryjeme tvořícím gelem. Nejlépe dvě vrstvy, aby první nestekla a druhá nehet vyrovnala. A zase vložíme do pekárny.

7. Konečky nehtů vložíme do libovolných třpytek a naneseme dvě vrstvy tvořícího gelu. Opět dáme ruce do pekárny a necháme pořádně zaschnout.

8. Nakonec dopilujeme kraje aby to vypadalo lépe a přetřeme průhledným lakem.

Po celou dobu se nedotýkejte nehtů aby na nich nezůstal mastný otisk.
 7 hlasů
Vaše hodnocení