Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jakoby sex byl všude kolem nás. Kluci se o něm neustále baví, říkají, že potřebují nějakou holku jen na to jedno, a když už nějakou mají, považují to za to hlavní. Ale vážně jsou takoví všichni?

Opravdu jdou kluci jen za sexem?

aktualizováno 23.01.2012, 00:00 | 23.01.2012, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Jakoby sex byl všude kolem nás. Kluci se o něm neustále baví, říkají, že potřebují nějakou holku jen na to jedno, a když už nějakou mají, považují to za to hlavní. Ale vážně jsou takoví všichni?

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Klér Wonder

www.kler-wonder.blog.cz


Nebo jen těch pár příkladů hodíme do jedné velké skupiny, která nese název "ti nemilující, ti, co se mnou chtějí jen spát".

Je to ale fakt. Znám to z vlastní zkušenosti. Jakmile takového nevyhovujícího "hajzlíka" potkáš, zapleteš se s ním a pak až si uvědomíš, jak tě vlastně jen využívá, pošleš ho do háje. Ale ne jen jeho. S ním také všechny. Obvykle by tě ale tahle úvaha "když on, tak i všichni ostatní" měla opustit a měla bys zase začít uvažovat.

Vlastně bys klukům měla tu častou "sexuchtivost" odpustit. Říkáš si proč? Můžou za to vlastně naše krásná těla, no ne? ;-) Když se k tomu přičtou ještě mužské pudy, které jim kazí jejich myšlení, vše se chtě nechtě upíná k tomu jednomu cíli. Jak ale z tohohle zamotaného kruhu plného pudů, krásných těl a dnešní popularity vyváznout?

Pravdou je, že jsme každý úplně jiný a to mi nikdo nevymluví. Někteří kluci, pravda, chtějí jen sex, další zase volnost, ale opravdu existuje i skupina těch, a je poměrně výrazná, co hledají opravdový vážný vztah se vším všudy. Určitě je zapotřebí VĚŘIT v to a hledat.
 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


Řeknu vám konkrétní příklad toho, že i kluci, kteří chtějí vážný vztah a ne jen sex, existují. Vytáhnu ten svůj. Někde v práci mi teď poletuje můj upracovaný přítel, který si vydělává na řidičák, auto a na naše budoucí bydlení. Je pravda, že za to může i to, že od sebe bydlíme vcelku daleko, ale vyjde to docela stejně. Spíme spolu jednou za čas. Častěji nám to prostě dálka nedovolí. Chybí mu to, vím to, ale za ten rok a půl nemá žádné tendence mě podvést. Každou volnou minutu mi volá a dokazuje mi to, jak moc mě miluje. Uvažuje hlavou, ne tím dole. Už pochopil, že si může užívat, spát s každou holkou, kterou potká, ale nikdy mu žádná nedá to, co má u mě.

Najdou se i holky, které upřednostňují ve vztahu hlavně sex. Potom si musí najít taky takovou druhou polovičku. Pak se ale nesmí začít divit tomu, že se kluk najednou začíná zmiňovat o společném bydlení, svatbě a rodince. Každý se mění a kluk může časem zlenivět. Z toho by mohla plynout další rada - Miluješ kluka, kterému se ale pořád chce jen "sexovat"? Počkej, až zleniví! ;-)

Myslím, že svět je pestrý a každý si v něm vybere toho, kdo mu doopravdy sedne.

Ale kdo ví, jestli za tuhle mou pozitivní úvahu náhodou nemůže ta uklidňující pomalá hudba v mých uších ;-)

 12 hlasů
Vaše hodnocení