Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Věřím, že tento pojem neslyšíš poprvé. Vlastně je to poslední dobou hodně probírané téma. Každý by měl vysílat pozitivní vlny a přenášet je na ostatní, poté prý bude šťastný v životě a s ním i lidé v jeho okolí. Ale jak toho docílit? Sama jsem se ...

Pozitivní energie

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 14.11.2016, 00:00 | 14.11.2016, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Věřím, že tento pojem neslyšíš poprvé. Vlastně je to poslední dobou hodně probírané téma. Každý by měl vysílat pozitivní vlny a přenášet je na ostatní, poté prý bude šťastný v životě a s ním i lidé v jeho okolí. Ale jak toho docílit? Sama jsem se pozitivitou dost zabývala a pořád zabývám, pokusím se ti tedy přiblížit, jak na to. :)

Neutápěj se v depresích!

Každý máme své problémy. Malé i velké. Ale na všem zlém je vždy přece něco dobrého. Zkus se tedy vždy podívat na problém z té lepší stránky. Nevykládej všem jaká jsi chudinka a nechtěj být litována. Působ sebevědomě a přizpůsobivě. Nic tě přece nerozhodí!

Vycházej s ostatními!


Když jdeš po ulici, usmívej se na ostatní kolemjdoucí. Mně osobně vždy zvedne náladu, když se na mě někdo usměje, když mě někdo příjemně pozdraví, nebo když mi třeba podrží dveře. Tím vším můžeš lidem zlepšit den. A když se budeš snažit dobře vycházet s ostatními lidmi, budeš se méně dostávat do problémů a konfliktů a tím pádem se nebudeš denně vracet domů naštvaná, že se k tobě někdo choval hrubě. Lidé umí ocenit snahu a když budeš působit sympaticky a spolehlivě, jistě ti každý vyjde vstříc.

PŘEČTI SI TAKÉ:

10 věcí, které jsou na zimě pozitivní

Může pozitivní myšlení zlepšit život?

Pozitivním myšlením k životu, o kterém sníš

Zlepšuj den i sama sobě!


Pokud máš špatnou náladu, zkus se nějak rozveselit! Pusť si třeba nějakou komedii, jdi s kamarády ven, nebo si přečti nějakou hezkou knížku. Nenech na sebe i na okolí dopadnout tíhu tvé špatné nálady.

Zkus se podle toho řídit a všímej si, jak se bude měnit chování ostatních.


Na závěr mohu doporučit film Miluj svůj život, který najdeš třeba na YouTube. Ukazuje ti, jak máš myslet pozitivně a jak máš milovat sama sebe, abys byla se sebou spokojena a více si věřila. Mně osobně tento film hodně pomohl.
Tak se mějte krásně a myslete pozitivně! :)


Článek pro tebe napsala čtenářka Denisa.0 hlasů
Vaše hodnocení