Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Rande je schůzka, která může skončit třeba vztahem a láskou na celý život. A já ti dneska poradím, jak se na rande chovat, kam jít a co všechno na sebe prozradit! A na závěr ti dám jednu užitečnou radu do života.

Připrav se na rande

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 10.10.2016, 00:00 | 10.10.2016, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Rande je schůzka, která může skončit třeba vztahem a láskou na celý život. A já ti dneska poradím, jak se na rande chovat, kam jít a co všechno na sebe prozradit! A na závěr ti dám jednu užitečnou radu do života.

Kam jít?

Pokud je rozhodování na tobě, zvol nějaké místo, kde se cítíš dobře.
Např.: Bar, kavárna, kino…
Rozhodně zamiřte tam, kde se cítíš sebejistěji.
A pokud máš takové štěstí jako já, že tvůj vysněný kluk má čas jenom o víkendu a všude je zavřeno, tak si udělejte třeba piknik v parku.

Vymysli si téma dopředu

Pokud je ti 12-13 a je to tvoje první rande, měla by sis vymyslet téma už dopředu, protože nikdo nechce jen tak potichu sedět. Ten kluk by si potom mohl myslet že jsi divná a mohlo by to být vaše poslední rande. Historky o svém ex si nech raději pro sebe. Zkrátka co bylo, to bylo. Ale pokud si budete rozumět, dobrá konverzace přijde sama od sebe.

Nepřetvařuj se!

Pomlouvá tvůj společník učitelku, o které si myslíš, že je docela fajn? Tak nepřikyvuj a řekni, že si to nemyslíš! Pozval tě na rande, když jsi byla oblečená v běžeckém oblečení a v běžeckých botách a ty mu na rande přijdeš na vysokých jehlách? Pozval tebe a ne holku na jehlách, na kterou si budeš jen hrát. Buď prostě sama sebou!

Očisti svou mysl od stresu

Před schůzkou jsi určitě nervózní a myslíš na situace, kvůli kterým by schůzka nemusela dopadnout podle tvých představ.

Dej si horkou koupel, běž se projít, běž na oběd s kamarádkami a přitom si říkej že všechno bude dobré.

Přijď včas

Když už nestíháš, tak mu alespoň zavolej a řekni mu, že se trochu opozdíš. Když dorazíš na místo, nezapomeň se omluvit.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Abeceda prvního rande

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdo by měl platit na prvním rande?

5 nejlepších a nejhorších témat na první rande

Pravidlo placení

Pravděpodobně to bude kluk, který se nabídne, že bude platit. Když to odsouhlasíš a řekneš, že příště platíš ty, otevřeš tak možnost k další schůzce.

Rada do života

Jestli se s klukem který se ti líbí znáš jenom z netu a máš s ním jít na rande a bojíš se, že se mu nebudeš líbit, můžeš mu ukázat svoje opravdové, neupravované fotky (samozřejmě oblečené), klidně můžeš zmínit svoje obavy, třeba s humorem, nadsázkou. Je samozřejmě jenom na něm, jak se zachová, co udělá - každý si může vybrat, s kým se bude kontaktovat nebo koho bude mít rád. Říkám si ale, že pokud dá kluk víc na to, jak holka vypadá, než na to, jaká je, asi moc není o co stát. Můžeš to vlastně brát i trochu jako dobrodružství - prostě uvidíš, jak to dopadne. Chci ale ještě napsat, že přátelství navazované prostřednictvím internetu nejsou vždy bezpečné, pokud se chceš setkat s někým, koho znáš jenom z netu, dej si dobrý pozor.


Článek pro tebe napsala naše čtenářka.1 hlasů
Vaše hodnocení